Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  У Польщі розгорається шпигунський скандал: продукцію Huawei можуть частково заборонити

  • Розсилка
  <p>Державним органам можуть заборонити користуватися Huawei</p> - У Польщі розгорається шпигунський скандал: продукцію Huawei можуть частково заборонити

  Державним органам можуть заборонити користуватися Huawei

  Польський уряд може ініціювати зміни до законів, щоб обмежувати доступ до продукції третіх компаній

  Влада Польщі може розглянути питання про заборону використання продукції Huawei державними органами через підозру у шпигунстві щодо співробітника цієї китайської компанії.

  Про це заявив представник польського Міністерства впровадження цифрових технологій Кароль Оконський, повідомляє Reuters.

  «Польща може розглянути питання про заборону використання продуктів Huawei державними органами», - сказав він.

  Польський уряд також може розглянути зміни до законодавства, щоб дозволити владі обмежити доступ до продукції, яку виробляє будь-яка компанія, що вважається загрозою для національної безпеки.

  Раніше в Польщі було заарештовано співробітника компанії Huawei, громадянина Китаю,а також польського громадянина, яких підозрюють в шпигунстві.

  Китайська компанія Huawei звільнила свого співробітника, якого затримали у Польщі за підозрою у шпигунстві на користь Китаю.

  Нагадаємо, прем'єр Чехії заборонив членам уряду користуватися смартфонами Huawei.

  Чеські експерти прийшли до висновку, що апаратне і програмне забезпечення Huawei і ZTE «становить загрозу для національної безпеки і непридатне для обміну конфіденційною інформацією». Натомість у Huawei відкинули твердження, що продукти компанії можуть становити загрозу чеській безпеці.

  Раніше Демократична партія США закликала своїх членів не користуватись телефонами ZTE і Huawei.

  Джерело: Укрінформ

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ