Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  У США заявили про «деструктивну роль» Росії на Балканах

  • Розсилка
  Уесс Мітчелл - У США заявили про «деструктивну роль» Росії на Балканах
  Уесс Мітчелл

  Держдепартамент США звинувачує Росію у поширенні дезінформації та підриванні демократичних інститутів Балкан

  Помічник державного секретаря США з європейських та євразійських питань Уесс Мітчелл заявив про збільшення «деструктивної ролі Москви» на Балканах, чим Росія підриває демократію в регіоні.

  «Ми бачимо, що Росія відіграє все більш руйнівну роль на більшій частині Балкан у поширенні дезінформації, підриваючи демократичні інститути», – сказав Мітчелл 12 березня в Приштині, після переговорів з президентом Косово Хашимом Тачі.

  За його словами, Вашингтон вже попереджав, що така поведінка не є ані в інтересах Росії, ні в інтересах людей цього регіону.

  Мітчелл також закликав Косово просувати процес нормалізації відносин з Сербією і якомога швидше вирішити питання про демаркацію кордону з Чорногорією.

  Уесс Мітчелл прибув до Приштини в рамках туру, під час якого заплановані також відвідини 13-14 березня Македонії та Сербії.  Минулого тижня головнокомандувач об’єднаних збройних сил НАТО в Європі генерал Кертіс Скапарротті попередив, що Балкани стикаються зі зростанням як прихованого, так і відкритого тиску з боку Росії, і що Вашингтону й НАТО треба зробити все, щоб не допустити дестабілізації регіону.

  Росія, як і раніше, має сильні військові і культурні зв’язки з Сербією і виступала минулоріч проти вступу Чорногорії в НАТО.

  Читайте також: Чи хоче керівництво Сербії кликати до себе військо Путіна?

  Джерело: Радіо Свобода

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ