рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Влада Китаю відновила суворий карантин у передмісті Пекіна

  • Розсилка
  <p>Китай відновив карантин у перемісті Пекіна</p> - Влада Китаю відновила суворий карантин у передмісті Пекіна

  Китай відновив карантин у перемісті Пекіна

  У повіті Аньсинь коронавірус виявили у 12 людей

  Влада Китаю відновила суворий карантин в передмісті столиці Пекіна, у повіті Аньсинь,  де живе майже 500 тисяч людей. Таке рішення пов’язане зі спалахом коронавірусу, який був там зафіксований. Про це повідомляє AFP.

  У повіті Аньсинь, що  розташований за 150 кілометрів від Пекіна, коронавірус  виявили у 12 людей. Представники охорони здоров’я заявили в неділю, що повіт Ансін - приблизно в 150 кілометрах (90 миль) від Пекіна - буде «повністю закритий і контрольований». Такі  самі суворі заходи були застосовані у розпал пандемії у місті Вухань на початку цього року.

  Тепер лише одна особа з кожної родини буде мати змогу виходити з дому один раз на день для придбання предметів першої необхідності, таких як продукти харчування та ліки. Раніше в окрузі вводили  деякі обмеження на поїздки, але тепер людям дозволяється залишати свої домівки лише для отримання медичної допомоги

  У Пекіні за останні 24 години виявили 14 випадків Covid-19. Загалом же із середини червня, коли там почався спалах, коронавірусом захворіли 311 людей.

  Нагадаємо, 13 червня влада Пекіну запровадила суворі заходи для припинення повторного поширення коронавірусу у місті. Там COVID-19 підтвердили у двох чоловіків, які працювали у м'ясному відділі.

  З'ясувалося, що новий коронавірус, виявлений на оптовому ринку «Сіньфаді» в Пекіні, можливо, більш небезпечний, ніж був в Ухані. SARS-CoV-2 знайшли на обробній дошці, що використовувалася для нарізки імпортованого лосося. Передбачається, що заражену рибу привезли з закритого ринку морепродуктів «Цзіншень», на якому раніше зафіксували новий осередок поширення вірусу.


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ