США дозволили низку транзакцій з РФ і пом’якшили санкції

США дозволили низку транзакцій з РФ і пом’якшили санкції
США зняли низку санкцій з Росії
фото з відкритих джерел

США тимчасово дозволили проведення операцій з колишньою донькою «Газпрому»

Сполучені Штати Америки (США) дозволили транзакції з Росією, які пов'язані з добривами і продовольством. Про це повідомляє Міністерство фінансів США.

Зокрема, Управління з контролю за іноземними активами Міністерства фінансів (OFAC) видало генеральні ліцензії на транзакції з Росією, пов'язані з продовольством, насінням, добривами, ліками та медичним обладнанням.

Дозволено транзакції на:

  • виробництво, виготовлення, продаж або транспортування сільськогосподарських товарів, сільськогосподарського обладнання, ліків, виробів медичного призначення, запасних частин і комплектуючих до них або оновлення програмного забезпечення для медичних пристроїв
  • профілактику, діагностику або лікування Covid-19 (включаючи дослідження або клінічні дослідження, пов'язані з Covid-19)
  • поточні клінічних випробувань та інших медичних досліджень.

Крім того, США тимчасово дозволили проведення операцій з колишньою донькою «Газпрому» компанією Gazprom Germania і зняли санкції з дочірньої компанії «Альфа-Банку» в Казахстані (JSC Alfa Bank).

Нагадаємо, під час звернення 21 червня президент України сказав, що сьомий пакет санкцій ЄС проти РФ потрібен якнайшвидше.

Читайте також:

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: