Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Як і чому відбувається процес повного обезличення української нації

  • Анатолій Матвійчук

   Народний артист

  • Розсилка
  В цей барабан хтось оглушливо лупить з обох боків - і з Заходу, і зі Сходу. - Як і чому відбувається процес повного обезличення української нації
  В цей барабан хтось оглушливо лупить з обох боків - і з Заходу, і зі Сходу.

  Допоки не зміниться інформаційний простір України - ми так і залишимося гризунами, які бігають усередині барабану, що крутиться

  Як легко маніпулювати свідомістю українця!

  Треба наговорити йому купу розумних слів про громадянське суспільство, про демократичні європейські цінності, про тренди-бренди, чарти, хаби і лайфхаки та інші модні світові тенденції.

  А поки він ошелешено виходитиме зі ступору - взяти і прибрати з ефіру все, що заважає поголовному обезличенню нації. Перш за все - глибинну українську традиційну культуру: поезію, пісню, музику, драматургію, кіно... І не просто прибрати, а зневажливо обізвати це архаїкою, пережитком минулого, нафталіном і ще бозна чим. А заодно - заборонити доступ до ЗМІ усім носіям і захисникам цієї культури.

  А нашим новітнім українським поколінням в обмін на ті золоті злитки, які передали їм пращури, вручити скляні буси та яскраво розцяцьковані побрякеньки і переконати їх, що це і є справжні цінності.

  І ви думаєте, наша публіка не повірить?! Та що ви! - два-три ефіри на топових телеканалах наших глобалістів-олігархів і вони будуть битися до крові за ці новомодні скарби!

  Біда в тому, що більшість наших людей навіть не задумуються, що вони опинилися в ролі піддослідних тваринок - їх годують неїстівними харчовими добавками і прививають смертельні звички, програмують їхні уподобання і смаки через рекламу і яскраві шоу. Найвищий пілотаж цих маніпуляцій - це щоб людина навіть не відчула підміни, і була впевнена, що вона самостійно зробила свій вибір. Одна з найпростіших технологій - примусити вибрати з уже наперед відібраного кимось. А в тому, відсіяному і відкинутому, залишити якусь Істину, дуже важливу для людини, її розвитку і світогляду.

  Звідси всілякі формати. Не думайте, що вони просто задовольняють попит певної цільової аудиторії. Навпаки - вони змінюють його в потрібному напрямку і створюють активну психологічну орієнтацію. Зверніть увагу на пісні ваших поп-ідолів - як часто там звучать фрази-програматори: «змінюйся», «вимагай більшого», «семки - решают проблемки», « а я е..у ваше Малибу», тощо.
  Достатньо два-три рази на день послухати ці слова - і вони міцно засядуть у ваших головах, як інформаційні віруси, почавши свою непомітну роботу...

  Для тих, хто не в курсі, скажу: найбільш засекреченою сферою, яка досліджується, але не публікує результати своїх досліджень - є сфера впливу на людський мозок за допомогою сенсорних меседжів. А знаєте чому? Тому що дуже скоро перемагати противника ракетами і кулями вважатиметься варварством. Усе робитиметься за допомогою інформації...  До чого це я?! А до того, щоб ви зрозуміли, що інфосфера довкола нас - це не щось на зразок атмосфери створеної Господом і Природою, яку треба приймати такою, як вона є. Інфосферу створюють і програмують дяді і тьоті в своїх високих офісах і таємних лабораторіях. Це і є ота Матриця, про яку ви бачили кіно. Тільки там алегорія, а тут правда.

  Висновок один. Усі пустопорожні балачки про українську мову, пісню, культуру, народ, а заодно і нових чесних політиків, - усе це немає абсолютно ніякого сенсу, допоки ми всередині цієї Матриці. І для мене особисто - єдиним критерієм придатності політика до Українських реалій є його ставлення до УКРАЇНСЬКОЇ КУЛЬТУРИ. Він має розуміти: немає в інформаційному просторі української культури - не буде України, залишиться конгломерат, сліпе і збайдужіле населення, яке є донором для купки міліардерів, що контролюють Матрицю.

  Як зруйнувати чи хоча б змінити цю Матрицю? Радикальний спосіб - націоналізувати на певний час усі ЗМІ в Україні. Докорінно переформатувати їх на основі культурних і духовних потреб народу. Ліберальний спосіб - створити Новий Інформаційний кодекс - і примусити його виконувати всіх мовників. Державотворчий шлях - створити низку справді українських за духом, мовою, світоглядом, культурним спрямуванням засобів масової інформації, не шкодуючи на це грошей, залучаючи пожертви від української діаспори, від людей чиї душі ще не роз»їла і не розбестила ця фальшива матрична демагогія, про яку ішлося в самому першому абзаці написаного...

  Про це вам ніхто не скаже по радіо чи телевізору, але в цьому наша гірка Правда. Допоки не зміниться інформаційний простір України - ми так і залишимося гризунами, які у шаленому стресі бігають усередині барабану, що крутиться.

  А в цей барабан хтось оглушливо лупить з обох боків - і з Заходу, і зі Сходу.

  Джерело: блог Анатолія Матвійчука

  Думки авторів рубрики «Думки вголос» не завжди збігаються з позицією редакції «Главкома»
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  ПОПУЛЯРНІ АВТОРИ
  Дмитро Тимчук
  Дмитро Тимчук

  Народний депутат України (Народний фронт)

  Кирило Сазонов
  Кирило Сазонов

  Політичний оглядач

  Сергій Таран
  Сергій Таран

  Політолог

  Георгій Тука
  Георгій Тука

  Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і тимчасово переміщених осіб

  Юрій Бутусов
  Юрій Бутусов

  Журналіст, громадський діяч

  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ