Завтра силовики можуть прийти і в інші редакції
Біля Генпрокуратури на акціі протесту проти відвертого тиску на ТВі і L.b.
Біля Генпрокуратури на акціі протесту проти відвертого тиску на ТВі і L.b. зібралося менше людей, аніж того заслуговують ці два ЗМІ. Очевидно, що свій день без L.b. і вечір без Княжицького, Мустафи, Портникова, Догань, Славинськоі, Кіпіані, Чечеринди (вибачте, колеги, кого не перерахувала) не уявляють собі набагато більше киян.
Вчергове спишемо пасивність на відпустки і незнання. Але ... ці дві кримінальні справи в розпал виборчоі кампаніі проти відомих і популярних медіа дійсно знакові: вони свідчать, що владу вже мало тривожить іі репутація в краіні (бо тут ніхто й не пікне і протестувати не буде), й на Заході (там і так немає ілюзій щодо Я і Ко).
Погано, що на акціі було не так багато журналістів, як мало б бути- бо це питання солідарності і самозахисту. Завтра податківці і прокуратура можуть прийти й в інші редакціі. Шкода, що було мало політиків, які радо мчать на студіі і інтерв'ю , але «забувають» підтримати журналістів, коли ті в біді...
Дуже важливо, щоби журналістська солідарність проявилася в тому, що матеріли про протест вийшли на ТБ і в інших ЗМІ, а не лише в інтернет. Важливо, що ті, хто прийшов на той пікет під ГП, зробили це через своі переконання. Наж може розділяти ідеологія, але свобода слова - базовий, фундаментальний принцип дя лівих і правих, лібералів і соціалістів.
Так має бути.
Коментарі — 0