рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Як жадібність підвела ректора Податкової академії

  • Богдан Мельничук
   Голова Ірпінської міської організації ВО «Свобода»
  • Розсилка
  Як жадібність підвела ректора Податкової академії

  Генерал до доброї поради не дослухався і «здати» виш «сім'ї» відмовився.

  У суботу, 27 липня, співробітники Головного управління внутрішньої безпеки Міністерства доходів і зборів спільно з ГУБОЗ МВС України затримали ректора Національного університету ДПС України Петра Мельника під час отримання хабара. Якщо суд визнає його винним, то Мельнику загрожує від 8 до 12-и років позбавлення волі. Про те, що Мельник «не чистий на руку» в Ірпені знають навіть немовлята. Але до минулої «чорної» для «регіонала» суботи, його вважали «недоторканним». Підвела жадібність і переоцінка значимости власної персони.

  Подейкують, що вже давно хтось із «сім'ї» поклав око на прибутковий виш. До ректора навіть приставили молодого та дуже перспективного заступника. Звичайно ж, з Донецького регіону. Ну, а коли Мельник ще й на виборах з тріском «пролетів», відкрито запропонували, мовляв, бери все, що нажито праведно й неправедно, та йди на заслужений відпочинок.

  Генерал до доброї поради не дослухався і «здати» виш «сім'ї» відмовився. І даремно. Перший дзвіночок продзеленчав, коли 8 липня прокуратура Київської области відкрила кримінальне провадження стосовно посадових осіб Національного університету державної податкової служби, ректором якого є одіозний Петро Мельник. Йшлося про незаконне використання бюджетних коштів, передбачених Державною цільовою програмою підготовки та проведення в Україні фінальної частини Чемпіонату Европи 2012 року з футболу. Мельник навіть не почухався, адже ж на «Евро» в нас крали всі, хто мав навіть найменший доступ до державних коштів.

  Тоді, в суботу, історія закрутилася по-новому. Те, що це показово-замовна справа, санкціонована на найвищому рівні, не бачить, хіба що сліпий. Про це говорить хоча б сміховинна для птиці такого польоту сума у120 тисяч гривень, за яку його «закрили». Та на махінаціях зі зведенням будинків, гуртожитків, оборудках із землею, здачею в оренду державного майна та багатьох инших ошуканствах він мав у сотні, якщо не в тисячі разів більше. Але якщо «колупнути» це все, то стануть очевидними справжні масштаби корупції, яка метастазами пронизала всю правлячу верхівку країни. А це нікому не потрібно. А так «сім'я» вбиває відразу кількох зайців.

  Найголовніше те, що можна буде на кожному кроці на протидію опозиції кричати про боротьбу з корупцією, незважаючи на партійну приналежність і минулі заслуги. Ба більше, не лише звільниться надзвичайно прибуткове місце для когось із «своїх», але й Мельника можна буде потрусити «по повній» за те, щоби справа не дійшла до в'язниці.

  А «трусити», повірте, є що. Адже Мельник в Ірпені – це цілий клан, який глибоко пустив коріння в усіх гілках влади та викачує собі на користь бюджетні та матеріяльні блага громади вже не один десяток років. Вочевидь, для цього й у «мавп'ятник» ректора посадили, щоб ознайомився з перспективою на найближчі 10 років, якщо не віддасть все неправедно нажите та приховане.

  Думки авторів рубрики «Думки вголос» не завжди збігаються з позицією редакції «Главкома»
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  ПОПУЛЯРНІ АВТОРИ
  Богдан Данилишин
  Богдан Данилишин

  Академік НАН України

  Сергій Тихий
  Сергій Тихий

  Журналіст

  Павло Подобєд
  Павло Подобєд

  Історик

  Зоя Казанжи
  Зоя Казанжи

  Громадський діяч

  Олег Тітамир
  Олег Тітамир

  Президент ГО «Українська організація захисту споживачів послуг»

  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ