Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Візит Байдена: осиновий кілок в надії

  • Володимир Литвин

   Народний депутат України

  • Розсилка
  Візит Байдена: осиновий кілок в надії

  Приїзд Джо Байдена в Україну, якому Президент Обама, судячи з усього, доручив кураторство, що називається «під ключ», такої проблемної держави, як Україна

  Приїзд Джо Байдена в Україну, якому Президент Обама, судячи з усього, доручив кураторство, що називається «під ключ», такої проблемної держави, як Україна, породив багато очікувань і прогнозів. Насамперед щодо долі ключових українських політиків. Зрозуміло, в першу чергу Яценюка. Звісно, українським керівникам доведеться вислухати багато неприємного від Байдена, оскільки, судячи з повідомлень західних ЗМІ, їх поведінка вкупі з їх оточенням для Сполучених Штатів є неприйнятною. Тим більше, що вони взяли Україну під свою опіку, а Байден не та людина, яка витрачатиме час на тривалі перельоти заради просто дипломатичного діалогу. У США вистачає проблем і без України, яка все більше виявляється для них «валізою без ручки».

  У першу чергу неприйнятним є те, що українські політики здебільшого «жонглюють» принципами, а не живуть за ними. А подекуди, навіть, переплюнули представників колишньої «тиранії». Вже сам візит Байдена різко підвищить градус політичної боротьби в Україні за лідерство. Наочне підтвердження тому - викривальні заяви Саакашвілі про пограбування країни нинішнім Урядом. Окрім усього іншого це є свідченням того, що посада Голови ОДА – не той масштаб, який його вже може задовольнити. Навіть якщо звинувачення Саакашвілі будуть спростованні з владних коридорів, їх результат – це осиновий кілок в усю постмайданну владу, забитий всерйоз і надовго. Додаймо сюди інтерв’ю Давида Жванії, який, не вибираючи слів, безжалісно «потоптався» по Яценюку. А заодно й відрікся від Миколи Мартиненка.

  Сергій Лещенко на основі спілкування з представниками Білого Дому, передрік неприємні розмови, які очікують на Президента і Прем’єра з Віце-президентом США.

  Слід очікувати, що зазанепокоєністьайдена процесами в Україні прозвучить і в його виступі у Верховній Раді України, яка буде вкладена у делікатні констатації, заклики і напуття.

  Не думаю, що найближчим часом відбудеться відставка Уряду. Для цього не вистачає голосів у Верховній Раді, немає більш-менш зрозумілого бачення того, що відбуватиметься в країні і немає готовності брати відповідальність за розвиток подій. Зрозуміло, подій негативного характеру. Буде продовжено процес голосіння про реформи при нульовій підтримці суспільством чинного Уряду. Будуть і далі звучати патріотичні гасла з вуст тих, у кого немає елементарного знання країни, стану суспільства і поваги до народу.

  За таких умов треба бути сильним, щоб бути українцем.

  Источник: Facebook

  Думки авторів рубрики «Думки вголос» не завжди збігаються з позицією редакції «Главкома»
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  ПОПУЛЯРНІ АВТОРИ
  Дмитро Орєшкін
  Дмитро Орєшкін

  Російський політолог

  Мустафа Найєм
  Мустафа Найєм

  Народний депутат

  Микола Сунгуровський
  Микола Сунгуровський

  Директор військових програм Центру Разумкова

  Кирило Сазонов
  Кирило Сазонов

  Політичний оглядач

  Зоя Казанжи
  Зоя Казанжи

  Громадський діяч

  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ