«Ливан наш». Нардеп Тищенко пояснив, хто підлаштував йому конфуз

«Ливан наш». Нардеп Тищенко пояснив, хто підлаштував йому конфуз
Нардеп Тищенко осоромився через допис в соцмережі
фото з відкритих джерел

«Слуга народу» звинуватив у провокації свого колишнього колегу по фракції Дубінського

Народний депутат від «Слуги народу» Микола Тищенко потрапив у черговий конфуз. Нардеп «звільнив» від окупантів Ліван замість Лиману. Відповідний допис Тищенко опублікував в Facebook, але згодом видалив.

«Ливан наш! Я вкотре закликаю всіх народних депутатів їздити на передову до наших воїнів, підтримувати їх не з комфортних кресел у кабінетах, а особисто (орфографія автора збережена, – ред.)», – написав Тищенко.

Через декілька годин Тищенко видалив допис.

Ймовірно, що Тищенко оскандалився через гугл-переклад. Адже в дописі так і залишилося російське слово «кресел» замість «крісел».

«Ливан наш». Нардеп Тищенко пояснив, хто підлаштував йому конфуз фото 1

Пізніше нардеп пояснив, що його допис про Лиман – це фейк. І звинуватив у провокації свого колишнього колегу по фракції Дубінського. Тищенко зауважив, що нардеп Дубінський вже не вперше зводить наклепи на нього.

«(Не)Шановний «Мама любит скорость», знаю, як ти любиш піаритися на Тищенко у своєму телеграм-смітнику. Та коли кліпаєш ці фейки, знай, що їхню «правдивість» легко можна перевірити у журналі дій на сторінці ФБ. З перших днів нашого скликання ти перетворював українську сучасну політику, за вказівкою своїх хУзяїв, на фейкометання, розхитуючи ситуацію та нашу єдність зсередини», – написав Тищенко.

«Ливан наш». Нардеп Тищенко пояснив, хто підлаштував йому конфуз фото 2

Раніше нардеп Микола Тищенко  насмішив мережу, виклавши своє фото у Facebook. Народний обранець під час робочої поїздки на Одещину вирішив здати кров. Користувачів розважив той факт, що рука нардепа була перебинтована так, наче він отримав серйозну травму, а не просто здав кров. Вони взялися жартувати із доволі помітної пов’язки на кінцівці Тищенка.

Раніше Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) склало адміністративні протоколи щодо трьох народних депутатів, які не вказали у своїх деклараціях деяке майно. Йдеться про «слуг народу» Миколу Тищенка, Романа Мулика та Олексія Кузнєцова. 

Читайте також:

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: