рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  У Мінкульті представили законопроєкт про протидію дезінформації

  • Розсилка
  Мінкульт запрошує обговорити положення документу 28 січня - У Мінкульті представили законопроєкт про протидію дезінформації
  Мінкульт запрошує обговорити положення документу 28 січня

  Законопроєкт передбачає покарання за поширення недостовірної інформації — від адміністративних штрафів до п’яти-семи років позбавлення волі

  Міністерство культури, молоді і спорту опублікувало порівняльну таблицю законопроєкту про протидію дезінформації й запросило до її обговорення.

  Про це повідомили в пресслужбі відомства.

  «Законопроєкт покликаний забезпечити реалізацію права громадян на доступ до достовірної збалансованої інформації через запровадження механізмів боротьби з дезінформацією в інформаційному просторі України», — заявили в Мінкульті.

  Також документ направлений на підвищення рівня медіаграмотності населення в умовах гібридної агресії Росії, додали у відомстві.

  Зокрема законопроєкт передбачає покарання за поширення недостовірної інформації — від адміністративних штрафів до п’яти-семи років позбавлення волі.

  Також автори проєкту пропонують запровадити посаду Уповноваженого з питань інформації, який зокрема через суд може обмежувати доступ до інформації, якщо ті, хто її поширює, не вказали власні вихідні дані або ж не відповідають на запити інформаційного омбудсмана.

  Мінкульт запрошує обговорити положення цього документу.

  «Запрошуємо до участі представників ЗМІ, профільних інституцій та громадських організацій, медіаекспертів та медіаюристів. Початок — о 9:30 28 січня. Місце проведення буде повідомлено додатково», — уточнили у відомстві. Зареєструватися у заході треба за формою

  Нагадаємо, міністр культури, молоді і спорту Бородянський вважає, що проєкт закону про дезінформацію потребує краш-тесту.

   Коментарі ()
   1000 символів залишилось
   НАЙПОПУЛЯРНІШЕ