Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Яценюк хоче зробити Україну хабом авіаперевезень

  • Розсилка
  Яценюк: «20 мільйонів пасажирів – це багато. Точно буде більше» - Яценюк хоче зробити Україну хабом авіаперевезень
  Яценюк: «20 мільйонів пасажирів – це багато. Точно буде більше»

  Яценюк розповів авіаторам Кропивницького про найбільшу цінність їхньої льотної академії

  «Український ринок авіаперевезень росте і має дуже великі можливості. Тепер цей пасажиропотік треба обслуговувати. І він повинен бути не тільки міжнародний, а й регіональний», - наголосив лідер партії «Народний фронт» Арсеній Яценюк у суботу, 17 листопада, під час відвідання аеродрому Кропивницького, де виконують навчальні польоти учні льотної академії, інформує прес-служба партії.

  Він відвідав аеродром разом з міністром інфраструктури України, представником НФ в уряді Володимиром Омеляном та народним депутатом від «Народного фронту» Олександром Горбуновим.

  Яценюк зазначив, що в цьому році очікуємо 20 мільйонів пасажирів в українських аеропортах. Для порівняння: за 2012 рік, коли в Україні проводилося Євро-2012, було лише 14 мільйонів пасажирів.

  Завдяки реформам, ініційованим Міністерством інфраструктури та «Народним фронтом», з 2016 року ринок авіаційних перевезень зростає рекордними темпами майже на 30% щороку.

  «Ринок росте і має дуже великі можливості. Тепер цей пасажиропотік треба обслуговувати. І він повинен бути не тільки міжнародний, а й регіональний», - підкреслив він.

  Розвиток регіональних аеропортів, наголосив лідер «Народного фронту», – це пріоритет уряду і місцевої влади.

  Пріоритети країни у тому, щоби Україна стала хабом авіаперевезень, сказав він: «20 мільйонів пасажирів – це багато. Точно буде більше. Безвізовий режим також додав українцям можливість подорожувати по всьому світу. І те, що зробив міністр інфраструктури, залучивши сюди лоукости, які почали продавати білети за конкурентними і набагато нижчими цінами, - це збільшить як обсяг індустрії, так і можливість українців подорожувати».

  Яценюк також наголосив на важливості підготовки пілотів в Україні.

  Він підкреслив, що льотна академія в Кропивницькому має близько 2-х тисяч студентів, 500 з яких – іноземці.

  Лідер НФ повідомив, що на наступний рік Міністерством освіти і науки будуть виділені 27 мільйонів гривень на оновлення матеріально-технічної бази та облаштування аеропорту: «Звичайно, цього недостатньо, і ми будемо намагатися у наступному році ще додатково виділити кошти в Кропивницький для розвитку аеропорту і додаткового збільшення можливості навчання пілотів».

  «Хотілося б, щоб українці подорожували на українських літаках. У нас є компанія «Антонов», і там треба точно покращувати і менеджмент, і роботу самої компанії. І щоби українські літаки пілотувалися українськими пілотами, які навчаються в цілому по Україні і в Кропивницькому в тому числі», - наголосив Яценюк.  «Це наші ключові пріоритети на 2019 рік», - підкреслив лідер НФ.

  Яценюк цього дня зустрівся з авіаторами Кропивницького: «Основа вашого навчального закладу – це не ці стіни, які потребують реконструкції. А це кожен з вас. Це основна цінність – люди. Це і є основний капітал вашого навчального закладу».

  Лідер «Народного фронту» також оглянув ангари льотної академії, навчальні літаки та тренажерні комплекси.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ