Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  У школах Чернігова перенесуть весняні канікули через вибори

  • Розсилка
  У Чернігові вирішили, що оптимально буде зробити канікули цього року з 28 березня по 2 квітня - У школах Чернігова перенесуть весняні канікули через вибори
  У Чернігові вирішили, що оптимально буде зробити канікули цього року з 28 березня по 2 квітня

  Традиційно весняні канікули тривали з 25 по 31 березня

  У Чернігові рекомендували перенести весняні канікули через проведення виборів президента, які відбудуться 31 березня.

  Про це йдеться на сайті Чернігівської міськради.

  «У зв’язку з тим, що в більшості чернігівських шкіл розташуються виборчі дільниці на виборах президента України (31 березня), канікули рекомендовано перенести. На нараді директорів шкіл в Управлінні освіти Чернігівської міської ради було визначено, що оптимально буде зробити канікули цього року з 28 березня по 2 квітня. І приступити до навчання 3 квітня», - йдеться у повідомленні.

  Традиційно ж весняні канікули тривали з 25 по 31 березня.

  На визначення тривалості канікул вплинула також та обставина, що взимку через продовження канікул і карантин було втрачено чимало навчального часу.

  Керівник управління освіти Чернігівської міської ради Василь Білогура заявив, що нормативно-правові акти дають право остаточно визначати дати канікул безпосередньо керівникам навчальних закладів. Тож управління рекомендує та є координатором, але наказ про канікули видає директор кожної школи.

  Це означає, що в окремих школах Чернігова для оптимальної організації навчального процесу можуть ухвалити й інші рішення.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ