Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  У Православній церкві України розповіли про заяви охочих приєднатися до неї

  • Розсилка
  «Тепер вони побачили, що в Україні створена церква. Значить, до неї можна долучатися, небезпеки немає в тому, що ти не знаєш, куди ідеш», - вважає митрополит Михаїл - У Православній церкві України розповіли про заяви охочих приєднатися до неї
  «Тепер вони побачили, що в Україні створена церква. Значить, до неї можна долучатися, небезпеки немає в тому, що ти не знаєш, куди ідеш», - вважає митрополит Михаїл

  За словами митрополита Михаїла, є заяви окремих священників та архієреїв Московського патріархату, які збираються долучитися до Єдиної церкви

  Митрополит Луцький і Волинський Михаїл заявив, що після створення єдиної Православної церкви України, з’явились охочі до неї приєднатися. Про це він розповів  в ексклюзивному інтерв’ю «Главкому»

  За словами митрополита, є заяви благочинних, з якими проводяться перемовини.

  «Є заяви окремих священиків про те, що можливий варіант, що вони долучаться до єдиної Помісної православної церкви. Є виступи окремих архієреїв, є інформація, що хтось їхав-їхав (на Собор), але не доїхав», - пояснив керуючий Луцькою і Волинською єпархією.  Єпископ говорить, що розуміє побоювання священників і архієреїв.

  «Наприклад, ти виїхав з Московського патріархату щоби приєднатися до нової Помісної церкви, а вона не сформувалася. Тобто там виїхав, а сюди не заїхав», - зазначив митрополит Михаїл.

  Тому, за словами керуючого Луцькою і Волинською єпархією, багато хто вирішив подивитися, що буде, а тоді вже ухвалювати рішення.

  «Тепер вони побачили, що в Україні створена церква. Значить, до неї можна долучатися, небезпеки немає в тому, що ти не знаєш, куди ідеш. Найсміливіші – це владика Олександр (Драбинко), якому честь і хвала, і сміливий митрополит Симеон, який також ішов у невідомість, якщо можна так сказати», - вважає митрополит Михаїл.

  Як повідомлялося, Московська церква позбавила сану двох ієрархів, які брали участь в Об’єднавчому Соборі.

  Велика столична парафія Московського патріархату перейшла до Православної церкви України  

  Нагадаємо, 15 грудня на Об’єднавчому соборі обрали голову єдиної Української православної церкви.

  Вселенський патріарх привітав Епіфанія з обранням главою Української церкви.

  Філарет назавжди лишиться в історії творцем відродженої Української Церкви.

  Онуфрій втратив титул Київського митрополита – архієпископ Євстратій.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ