Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Яценюк відкрив 7-й Київський безпековий форум для молоді

  • Розсилка
  Арсеній Яценюк заявив, що у світі набирає обертів тенденція «антиістеблішменту» - «тенденція  проти політичного класу, як такого» - Яценюк відкрив 7-й Київський безпековий форум для молоді
  Арсеній Яценюк заявив, що у світі набирає обертів тенденція «антиістеблішменту» - «тенденція  проти політичного класу, як такого»

  «Всі хочуть повеселитися на президентських виборах. Наслідки надто дорогі і високі для держави», - сказав політик

  Лідер партії «Народний фронт» Арсеній Яценюк відкрив 7-й Київський безпековий форум для молоді. Про це йдеться на партійному сайті.

  У своєму виступі Яценюк зазначив, що політика – це не хобі і не шоу.

  «Всі хочуть повеселитися на президентських виборах. Наслідки надто дорогі і високі для держави», - сказав політик.

  Яценюк підкреслив, що проблема «брекзіту», якій досі немає вирішення, завдала «надзвичайно серйозного удару по взірцевому проекту європейської єдності після Другої світової війни».

  «Європейський Союз знаходиться не в простій ситуації», - підкреслив нардеп.

  За словами Яценюка, з огляду на результати останніх виборів у багатьох країнах-членах ЄС, зараз у світі набирає обертів тенденція «антиістеблішменту» - «тенденція  проти політичного класу, як такого».

  «Я назву це новою формою світового анархізму», - наголосив політик.


  1_25

  «Глобальний анархізм – це коли на порядок денний ставиться питання: держава не потрібна. «Право – це дуже відносна категорія». Суди? «Ми самі будемо судити». Безпекова функція? «Ми самі справимося з цим». Демократія як така? «А що це таке, демократія?». Ми зібралися, тисяча людей - ми і є демократія. А як же з виборами, з представницькою демократією?», - підкреслив лідер партії «Народний фронт».  Яценюк наголосив, що всі ці відцентрові сили мають місце не тільки в Європі та США, але і в Україні. «Політика є професією, а державна діяльність – це топ цієї професії», - сказав політик. 

  Довідка:

  Київський безпековий форум для молоді, організований фондом Арсенія Яценюка «Відкрий Україну», - це платформа для обговорення молодими експертами актуальних питань міжнародних відносин та зовнішньої політики України. Мета форуму – посилення ролі нового покоління експертів, покращення їх вміння брати участь у процесі політичного аналізу та розвитку.

  Під час цьогорічного дводенного Форуму представники усіх регіонів України, а також молоді спеціалісти з Грузії, Німеччини та Польщі будуть обговорювати сучасні виклики, перед якими стоять міжнародні організації (ЄС, НАТО, ОБСЄ, ООН, РЄ). Згодом учасники презентують альтернативний погляд на діяльність цих організацій.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ