рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Гарячу воду повернули у понад 1,2 тис. столичних будинків

  • Розсилка
  Гарячу воду повернули у понад 1,2 тис. столичних будинків

  Аварійні бригади усунули понад 100 пошкоджень трубопроводів

  У Києві у більш як 1200 житлових будинків повернули гарячу воду після гідравлічних випробувань теплових мереж раніше двотижневого терміну.

  У період із 12 травня аварійні бригади «Київтеплоенерго», які працюють у цілодобовому режимі, усунули понад 100 пошкоджень трубопроводів. Про це під час виїзного штабу з питань підготовки до зими заявив заступник голови Київської міської держадміністрації Петро Пантелеєв.

  «Ми максимально відтермінували відключення гарячої води під час жорстких карантинних обмежень і розпочали гідравлічні випробування після першого етапу послаблення карантину – із 12 травня. Я розумію, що відсутність гарячої води – це дискомфорт. Однак проведення тестувань мереж влітку значно знижує кількість аварійних випадків взимку. Адже фахівці випробовують на міцність трубопроводи і виявляють найслабші місця», – пояснив Пантелеєв.

  За його словами, наразі вже виконана більша частина робіт першої черги на малих котельнях і ТЕЦ-6.

  «Уже за кілька днів жителі Троєщини, Лісового масиву, Воскресенки, Оболоні, Виноградаря та Відрадного будуть знову з гарячою водою. Наразі вже відновили гарячу воду в 1200 будинків. Усі 32 аварійні бригади «Київтеплоенерго» працюють позмінно 24/7», – додав заступник голови КМДА.

  Нагадуємо, адреси будинків та терміни проведення випробувань опубліковані на сайті «Київтеплоенерго».

  Також можна скористатися міським сервісом 15-57, де можна дізнаватися про всі відключення: як регламентні й планові, так і аварійні.

  Під час штабу Пантелеєв наголосив, що на всіх будинках, де припиняється послуга, повинні бути розміщені оголошення.

  «Люди мають знати актуальні терміни відновлення гарячого водопостачання. Якщо з об’єктивних причин терміни коригуються – оголошення оновлюються з актуальними датами», – надав доручення Пантелеєв районним підрозділам «Київтеплоенерго», відповідальним за експлуатацію теплових мереж.

  Цього року гідравлічні випробування тепломереж в Києві розпочалися пізніше, ніж зазвичай. Після послаблення обмежувальних заходів у столиці 12 травня випробування розпочалися на малих котельнях та ТЕЦ-6, які обслуговують Троєщину, Лісовий масив, Воскресенку, Оболонь, Мінський масив, Виноградар та Відрадний. Завершення першої черги випробувань очікується 25 травня.

  19 травня у Києві розпочалася друга черга гідравлічних випробувань тепломережНа міцність випробовуватимуть мережі частини Солом’янки, Шулявки, Теремків, Осокорків та центру Києва. Загалом близько 10% житлових будинків (1300) столиці. Це клієнти, що отримують теплову енергію від ТЕЦ-5.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ