Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Тепер «зайців» у столичному транспорті ловитиме поліція

  • Розсилка
  Працівники КП «Київпастранс» проводитимуть рейди разом із поліцією - Тепер «зайців» у столичному транспорті ловитиме поліція
  Працівники КП «Київпастранс» проводитимуть рейди разом із поліцією

  Починаючи з цього тижня, такі перевірки проводитимуться регулярно

  Віднині працівники Служби організації збору та обліку виручки КП «Київпастранс» спільно з Національною поліцією проводять рейди з метою боротьби з безквитковим проїздом. Про це повідомляє прес-служба «Київпастрансу».

  «Як вже стає зрозумілим, мета рейду – перевірка пасажирів наземного громадського транспорту на наявність проїзних квитків та чинність документів, які дають право на пільговий проїзд у транспорті», - йдеться в повідомленні.

  Зазначається, що, починаючи з цього тижня, такі перевірки проводитимуться регулярно. При цьому, кожного разу змінюватимуться маршрути та час перевірок.

  «Спільні рейди зменшать кількість «зайців» та захистять працівників підприємства від прикрих випадків, коли зазначені пасажири вдаються до агресивних дій, щоб не платити за проїзд. Ми закликаємо киян та гостей столиці бути свідомими та своєчасно оплачувати за проїзд, задля уникнення таких негативних ситуацій», - зазначив генеральний директор КП «Київпастранс» Дмитро Левченко.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ