рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Адвокат полонених українських моряків пояснив, чим не зручне «Лефортово»

  • Розсилка
  «Пропускна здатність ізолятора від одного до шести адвокатів на день. Враховуючи те, що окрім військовополонених моряків там перебувають декілька сотень інших ув’язнених, це створює серйозну проблему», - пояснив адвокат. - Адвокат полонених українських моряків пояснив, чим не зручне «Лефортово»
  «Пропускна здатність ізолятора від одного до шести адвокатів на день. Враховуючи те, що окрім військовополонених моряків там перебувають декілька сотень інших ув’язнених, це створює серйозну проблему», - пояснив адвокат.

  За словами Полозова, система в «Лефортово» влаштована таким чином, що адвокати змушені проводити жеребкування, аби визначити, хто пройде наступного тижня.

  Адвокат Микола Полозов в ексклюзивному інтерв’ю «Главкому» розповів, що до СІЗО «Лефортово», куди перевезли переважну більшість схоплених Росією українських моряків, вкрай складно потрапити захисникам.

  За словами Полозова, система в «Лефортово» влаштована таким чином, що адвокати змушені проводити жеребкування, визначати, хто пройде наступного тижня.  «Пропускна здатність ізолятора від одного до шести адвокатів на день. Враховуючи те, що окрім військовополонених моряків там перебувають декілька сотень інших ув’язнених, це створює серйозну проблему», - пояснив адвокат.

  Захисник зазначив, що ізолятор «Лефортово» - це, свого роду, персональна тюрма ФСБ. «Значить, їм так зручніше (побудувати роботу саме таким чином, - «Главком»). Об’єктивно переведення до Москви саме у цей ізолятор істотно ускладнило можливості захисту і комунікації з підзахисними», - зазначив Микола Полозов.

  Як повідомлялося, Саміт ЄС вимагає негайного звільнення українських моряків.

  20-річного моряка Зінченка посадили в камеру до кавказького екс-міністра.

  Найстарший із захоплених Росією моряків зустрівся із адвокатом.

   


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ