Апеляційний суд відмовився відсторонити Охендовського від посади

  Ухвалу Солом’янського районного суду Києва залишено без змін
  Апеляційний суд Києва відмовив у задоволенні скарги Спеціалізованої антикорупційної прокуратури на рішення стосовно відсторонення Михайла Охендовського від посади голови Центральної виборчої комісії.  «Ухвалу судді Солом'янського суду залишити без змін», - заявив головуючий суддя В'ячеслав Дзюбін. Він уточнив, що повний текст
  • 9 Лютого, 15:14
  • Розсилка
  Михайло Охендовський
  Михайло Охендовський

  Ухвалу Солом’янського районного суду Києва залишено без змін

  Апеляційний суд Києва відмовив у задоволенні скарги Спеціалізованої антикорупційної прокуратури на рішення стосовно відсторонення Михайла Охендовського від посади голови Центральної виборчої комісії. 

  «Ухвалу судді Солом'янського суду залишити без змін», - заявив головуючий суддя В'ячеслав Дзюбін.

  Він уточнив, що повний текст рішення буде оприлюднений 17 лютого.   Нагадаємо, 21 грудня Солом’янський районний суд Києва обрав для голови ЦВК Михайла Охендовського запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання, хоча Спеціалізована антикорупційна прокуратура просила суд застосувати йому заставу у сумі 1,29 млн грн та арештувати майно. Також суд відмовив САП у відстороненні Охендовського від посади голови ЦВК.

  Раніше повідомлялося, що 13 грудня детективи НАБУ повідомили голові ЦВК Михайлу Охендовському про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 та ч. 4 ст. 368 Кримінального кодексу України (одержання хабарів у великому та особливо великому розмірах особою, яка займає особливо відповідальне становище). 

  Джерело: Укрінформ

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ