Британія і ЄС порозумілися щодо Brexit

  Жорсткого кордону з Північною Ірландією не буде - заявила Мей
  Велика Британія і Європейський Союз досягли домовленостей щодо Brexit і готові перейти до другого етапу переговорів, передає Sky News. «На переговорах щодо Brexit було досягнуто значного прогресу. Ми готові перейти до другого етапу (переговорів - ред.)», - заявив президент Європейської комісії Жан-Клод Юнкер на спільній
  • 8 Грудня, 2017, 09:29
  • Розсилка
  Тереза Мей і Жан-Клод Юнкер
  Тереза Мей і Жан-Клод Юнкер

  Жорсткого кордону з Північною Ірландією не буде - заявила Мей

  Велика Британія і Європейський Союз досягли домовленостей щодо Brexit і готові перейти до другого етапу переговорів, передає Sky News.

  «На переговорах щодо Brexit було досягнуто значного прогресу. Ми готові перейти до другого етапу (переговорів - ред.)», - заявив президент Європейської комісії Жан-Клод Юнкер на спільній прес-конференції з прем'єр-міністром Великої Британії Терезою Мей.

  «Угода щодо Brexit забезпечить права трьох мільйонів громадян ЄС, які проживають у Великій Британії ... І жорсткого кордону з Північною Ірландією не буде», - заявила очільниця британського уряду.

  Крім того, вона зазначила, що домовленість щодо Brexit, «не означає, що Велика Британія залишиться на Єдиному ринку (ЄС - ред.)». Також, з її слів, з ЄС було погоджено фінансову домовленість, «справедливу для британських платників податків».

   

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ