Британська палата громад прийняла закон про Brexit

  Законопроект визначає датою виходу Британії зі складу ЄС 29 березня 2019 року
  Палата громад парламенту Великої Британії в остаточному читанні прийняла законопроект про вихід країни зі складу Євросоюзу, повідомляє The Independent. [READ_MORE] Законопроект в третьому читанні підтримали 324 члени нижньої палати, проти виступили 295. Тепер документ буде направлений у палату лордів. Законопроект визначає датою виходу
  • 18 Сiчня, 10:59
  • Розсилка

  Законопроект визначає датою виходу Британії зі складу ЄС 29 березня 2019 року

  Палата громад парламенту Великої Британії в остаточному читанні прийняла законопроект про вихід країни зі складу Євросоюзу, повідомляє The Independent.  Законопроект в третьому читанні підтримали 324 члени нижньої палати, проти виступили 295. Тепер документ буде направлений у палату лордів.

  Законопроект визначає датою виходу Британії зі складу ЄС 29 березня 2019 року і встановлює верховенство британського законодавства над європейським.

  Міністр у справах Brexit Девід Девіс наголосив, що прийняття документа має важливе значення «для підготовки країни до історичного рубежу».

  У грудні 2017 Лондон і Брюссель завершили першу фазу переговорів щодо виходу Британії з європейського блоку.

  ЄС шукає способи компенсувати очікувану в зв'язку з Brexit втрату 12-15 млрд євро в рік. Єврокомісія планує ввести збори з іноземних туристів (після Brexit до них приєднаються і британці), податки на пластикову упаковку і збори за викиди парникових газів.

   

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ