Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Чехія прийняла на реабілітацію двох учасників АТО

  • Розсилка
  Чехія прийняла на реабілітацію двох учасників АТО
  Фото: Міноборони

  Два ветерани АТО з ампутованими кінцівками літаком відправились на тижневу медичну реабілітацію у Чехію

  Двоє учасників АТО з ампутованими кінцівками вирушили 24 січня на тижневу медичну реабілітацію до міста Острава Чеської Республіки.

  Про це повідомляє управління зв’язків з громадськістю Збройних сил України.

  «24 січня до Києва на військовий аеродром прибула чеська делегація на чолі із заступником голови Сенату Чеської Республіки Іржі Шестаком з метою реалізації проекту реабілітації учасників АТО в Чехії... Два ветерани АТО з ампутованими кінцівками Віталій Легуша та Олег Федорчук тим же літаком відправились на тижневу медичну реабілітацію до міста Острава», - йдеться у повідомленні.

  Як заявив Шестак, Чехія хоче допомогти солдатам, які воюють на території України: «Тим, хто має складні ампутації і вимагає якісного медичного догляду, сьогодні надаємо можливість медичної реабілітації у реабілітаційно-санаторному центрі «Дарков», що поблизу міста Острава. Нині це лише два ветерани, проте це тільки початок. Сподіваюсь, що цей пілотний проект буде і в подальшому працювати».

  Шанс оздоровитися і продовжувати насолоджуватися життям, а головне відчути себе якнайкраще, для ветеранів АТО подарував Благодійний фонд REGI Base.

  «Наш Фонд з 2011 року допомагає чеським військовослужбовцям. Нині ми раді, що отримали можливість попрацювати з українцями. Я вірю, що військовослужбовці приїдуть повністю реабілітованими і якнайскоріше повернуться до нормального життя», - заявив один із засновників Фонду Гінек Чех.

  Нагадаємо, Чехія депортувала понад тисячу українців з польськими дозволами на роботу.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ