Через вибух в мечеті у Пакистані загинуло більше 80 осіб

  Клімкін висловив співчуття родинам жертв теракту в Пакистані
  Кількість загиблих внаслідок атаки смертника в суфійській мечеті на півдні Пакистану досягла 83 осіб після того, як ще троє постраждалих померли від травм. Про це з посиланням на дані від медиків повідомляє Dunya News. [READ_MORE] Як зазначається, ще понад 250 людей, які отримали поранення, проходять лікування в різних лікарнях в містах
  • 17 Лютого, 12:23
  • Розсилка

  Клімкін висловив співчуття родинам жертв теракту в Пакистані

  Кількість загиблих внаслідок атаки смертника в суфійській мечеті на півдні Пакистану досягла 83 осіб після того, як ще троє постраждалих померли від травм. Про це з посиланням на дані від медиків повідомляє Dunya News.  Як зазначається, ще понад 250 людей, які отримали поранення, проходять лікування в різних лікарнях в містах Сехван, Джамшоро, Навабшах, Хайдарабад і Карачі.

  Представник медичної благодійної організації сказав, що ціллю нападника, швидше за все, було жіноче крило мечеті, і що близько 30 дітей, які були з матерями, - серед загиблих.

  Міністр закордонних справ України Павло Клімкін висловив співчуття родинам жертв теракту в храмі Пакистану.

  «Рішуче засуджую тероричтину атаку в храмі в Пакистані. Співчуття постраждалим і їхнім сім’ям, швидкого одужання травмованим», — написав Клімкін.

  Угруповання «Ісламська держава» взяло на себе відповідальність за напад, повідомили в афілійованому до бойовиків інформаційному агентстві Amaq.

   

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ