Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Дмитро Богомазов став головним режисером театру Франка

  • Розсилка
  <p>Дмитро Богомазов&nbsp;</p>
<p><span>Фото: rss.ndiv.net</span></p> - Дмитро Богомазов став головним режисером театру Франка

  Дмитро Богомазов 

  Фото: rss.ndiv.net

  У театрі Франка Богомазов поставив спектаклі, які користуються шаленою популярністю

  Дмитро Богомазов обраний головним режисером Національного театру ім. Івана Франка.  Як повідомляє джерело «Главкому» у театрі, обрали Богомазова сьогодні, одноголосно.

  Довідка:

  Дмитро Богомазов ( справжнє прізвище – Чекулаев) народився у 1964 році у Свердловську (РФ)  - український театральний режисер, театральний педагог; член Національної спілки театральних діячів України. Заслужений діяч мистецтв України.

  Режисерський дебют відбувся в 1993 році - спектакль «Чарівниця» - і був удостоєний театральної премії «Київська пектораль».

  У 1995 році закінчив Київський державний інститут театрального мистецтва імені І. К. Карпенка-Карого, вчився у Едуарда Митницького.

  Працює режисером в Театрі на лівому березі Дніпра. У жовтні 2001 року заснував і очолив київський театр «Вільна сцена», який у 2012 році об'єднався з Театром на лівому березі Дніпра. Також зробив у театрі ім. Франка кілька яскравих спектаклів: 2013 - «Morituri te Salutantе» за новелами Стефаника та у 2015 - «Ліс», за п’єсою Олександра .Островського.

  Входить в журі театральних фестивалів. Є засновником міжнародного фестивалю «Театральна платформа».

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ