Генерал США: війна з КНДР забиратиме 20 тисяч людей щодня

  Сили КНДР ймовірно зрівняють із землею більшість Сеулу, вважає бригадний генерал запасу
  Нова війна на Корейському півострові сягне небаченого рівня руйнувань і затьмарить 16 років бойових дій на Близькому Сході. Про це заявив бригадний генерал запасу ВПС США Роб Ґівенс, повідомляє «Голос Америки». «Втрати Північної Кореї будуть жахливими. За оцінками, ми завдаватимемо Півночі втрат у 20 000 осіб щодня протягом
  • 7 Вересня, 01:24
  • Розсилка
  <span>Північнокорейський диктатор Кім Чен Ин (в центрі) на полігоні з військовими</span>
  Північнокорейський диктатор Кім Чен Ин (в центрі) на полігоні з військовими

  Сили КНДР ймовірно зрівняють із землею більшість Сеулу, вважає бригадний генерал запасу

  Нова війна на Корейському півострові сягне небаченого рівня руйнувань і затьмарить 16 років бойових дій на Близькому Сході.

  Про це заявив бригадний генерал запасу ВПС США Роб Ґівенс, повідомляє «Голос Америки».

  «Втрати Північної Кореї будуть жахливими. За оцінками, ми завдаватимемо Півночі втрат у 20 000 осіб щодня протягом конфлікту», - пише Ґівенс.

  Експерт також наголошує на здатності КНДР завдати важких втрат як військовим США, так і Південної Кореї. Ці втрати, за обсягом, можуть бути співставними із можливими втратами самої КНДР. Загалом, відзначає експерт, у разі війни з Північною Кореєю неможливо буде уникнути масових втрат серед цивільних.

  «Людей охопить «жах» по мірі того, як гинутимуть та отримуватимуть каліцтва тисячі людей. За деякими оцінками, КНДР, лише у Сеулі у перші дні конфлікту зможе завдавати втрат у 20 000 осіб щодня», - пише військовий.  Ґівенс відзначає, що американським військовим, авіації та флоту доведеться мати справу із хоча і застарілими, але ефективними військовими силами КНДР та населенням, яке сприйматиме війська США, як окупантів.

  «Сили КНДР ймовірно зрівняють із землею більшість Сеулу. Їх підводні човни здатні топити кораблі союзників. Спецпризначенці КНДР наводнять територію Південної Кореї. Вони без розбору валитимуть балістичними ракетами по американських військових базах, можливо, дипломатичних об'єктах у регіоні. Вони можуть використати біологічну та хімічну зброю. Якщо вони зневіряться, можуть використати і атомну зброю», - резюмував військовий експерт.

  Раніше стало відомо про чергове, вже шосте ядерне випробування, яке здійснила КНДР. Влада Північної Кореї заявила, що підірвана бомба була водневою.

  Японія дипломатичними каналами направила КНДР рішучий і жорсткий протест в зв'язку з проведеним в неділю новим ядерним випробуванням

  Його було здійснено після повідомлення про те, що Північна Корея розробила водневу бомбу, яку може бути використано як боєголовку для нової міжконтинентальної балістичної ракети (МБР).

  Міністерство фінансів США вже працює над новим пакетом економічних санкцій відносно КНДР.

  Наприкінці серпня Північна Корея запустила ракету, яка пролетіла над територією Японії.

  Читайте також статтю «Главкома»: Тест на бомбу. Чим можуть закінчитися ядерні випробування Пхеньяна

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ