Північна Корея пригрозила США більшою кількістю «подарунків»
Посол КНДР при ООН заявив, що «пишається» випробування водневої бомби
Північна Корея назвала останнє, найбільше випробування ядерної зброї «подарунком», що адресований Сполученим Штатам, та пригрозила надіслати «більше дарунків» для США.
Про це повідомив посол КНДР при Організації Об'єднаних Націй Хан Тай-Сонг у вівторок, передає «Унн» з посиланням на Aljazeera.
«Я пишаюсь тим, що всього два дні тому, 3 вересня, КНДР успішно здійснила випробування водневої бомби для міжконтинентальної балістичної ракети в рамках свого плану створення стратегічних ядерних сил», - сказав Хан Тай-Сонг у вівторок під час Женевського форуму.
За його словами, останні заходи країни КНДР є «подарунковим набором, адресованим нікому іншому, аніж США».
«США отримають більше подарунків від моєї країни, якщо вони сподіваються безрозсудно провокувати та марно намагатись тиснути на КНДР», - додав він.
Також посол зазначив, що тиск або санкції ніколи не будуть працювати в КНДР, і країна ніколи не поставить ядерне стримування на стіл переговорів.
Напередодні канцлер Німеччини Ангела Меркель і президент США Дональд Трамп погодилися, що Рада безпеки ООН має ухвалити нові більш жорсткі санкції щодо КНДР у зв'язку з випробуванням Пхеньяном водневої бомби.
Нагадаємо, постійний представник США при ООН Ніккі Гейлі на екстренному засіданні Радбезу 4 вересня заявила, що Північна Корея своїми діями «просить про війну».
Як повідомляв «Главком», Україна в Радбезі ООН закликає дослідити, які держави допомагають ядерній програмі КНДР.
Як відомо, в понеділок у США пройшло екстрене засідання Радбезу ООН через нові ядерні випробування КНДР.
Раніше стало відомо про чергове, вже шосте ядерне випробування, яке здійснила КНДР. Влада Північної Кореї заявила, що підірвана бомба була водневою.
Японія дипломатичними каналами направила КНДР рішучий і жорсткий протест в зв'язку з проведеним в неділю новим ядерним випробуванням
Його було здійснено після повідомлення про те, що Північна Корея розробила водневу бомбу, яку може бути використано як боєголовку для нової міжконтинентальної балістичної ракети (МБР).
Президент Франції Еммануель Макрон та канцлерка Німеччини Ангела Меркель виступили за жорсткіші санкції проти Північної Кореї.
Міністерство фінансів США вже працює над новим пакетом економічних санкцій відносно КНДР.
Наприкінці серпня Північна Корея запустила ракету, яка пролетіла над територією Японії.
Читайте також статтю «Главкома»: Тест на бомбу. Чим можуть закінчитися ядерні випробування Пхеньяна
Коментарі — 0