Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Хто підтримав медичну реформу Гройсмана. Поіменний список депутатів

  документ
  • Розсилка
  Хто підтримав медичну реформу Гройсмана. Поіменний список депутатів

  Проти проголосувало 42 депутати

  На сайті Верховної Ради обнародували список поіменного голосування за проект закону про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів (№6327) - у другому читанні та в цілому

  Як відомо, сьогодні 240 голосами нардепи підтримали медичну реформу.

  Проти проголосувало 42 депутати, не голосували – 38. Всього на час голосування за медичну реформу у сесійній залі парламенту було зареєстровано 343 нардепи.


  1_31
  2_24  3_13


  4_13


  5_06
  6_07


  7_06
  8_06


  Як відомо, сьогодні Верховна Рада підтримала медичну реформу.

  Згодом депутати підтримали зміни до Бюджетного кодексу для впровадження медреформи.

  Як йдеться у пояснювальній записці до законопроекту, обсяг медичних послуг та лікарських засобів, вартість яких покривається страхуванням, та ступінь покриття, закріплюється на рівні закону в державному гарантованому пакеті.

  У межах державного гарантованого пакету держава гарантуватиме повну оплату за рахунок коштів державного солідарного медичного страхування необхідних послуг та лікарських засобів на екстреному, паліативному та первинному рівні, та частково на вторинному (спеціалізованому) та третинному (високоспеціалізованому) рівні.

  Застраховані особи можуть отримати медичні послуги та лікарські засоби повністю або частково за рахунок коштів державного солідарного медичного страхування в закладах охорони здоров'я будь-якої форми власності та у фізичних осіб-підприємців, що одержали ліцензію на здійснення господарської діяльності з медичної практики, та уклали договори про медичне обслуговування населення.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ