Китай приймає саміт БРІКС

  На полях саміту відбулася зустріч глави Китаю і президента Росії
  У китайському місті Сяминь 4 вересня відбувається саміт об’єднання БРІКС (Бразилія, Росія, Індія, Китай, Південно-Африканська Республіка). Перед його початком голова Китаю Сі Цзіньпін закликав країни-члени вести спільну боротьбу зі зростанням торговельного протекціонізму в світі. «Співпраця країн БРІКС є не дискусійним клубом, а
  • 4 Вересня, 2017, 08:14
  • Розсилка

  На полях саміту відбулася зустріч глави Китаю і президента Росії

  У китайському місті Сяминь 4 вересня відбувається саміт об’єднання БРІКС (Бразилія, Росія, Індія, Китай, Південно-Африканська Республіка).

  Перед його початком голова Китаю Сі Цзіньпін закликав країни-члени вести спільну боротьбу зі зростанням торговельного протекціонізму в світі.

  «Співпраця країн БРІКС є не дискусійним клубом, а робочою групою, яка реалізує всі цілі», – заявив китайський лідер.

  На полях саміту відбулася зустріч Сі Цзіньпіна з президентом Росії Володимиром Путіним. Офіційне агентство Китаю «Сіньхуа» повідомило, що два лідери обговорили загострення напруженості через останнє ядерне випробування Північної Кореї.

  Згідно з повідомленням, Сі та Путін рішуче засудили дії Пхеньяна і заявили, що домовилися «дотримуватися мети щодо ядерного роззброєння Корейського півострова, підтримувати тісний зв'язок і координацію і належним чином реагувати» на випробування.

  Китай є головним союзником Північної Кореї та основним її економічним партнером. Москва також має тісні контакти з Пхеньяном, зокрема, використовує на масштабних будівництвах працю північнокорейських громадян.

  Джерело: Радіо Свобода

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ