Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Китай розробляє новий спосіб виявлення стелс-бомбардувальників

  • Розсилка
  Супутник-шпигун - Китай розробляє новий спосіб виявлення стелс-бомбардувальників
  Супутник-шпигун

  Китайці планують масове розгортання відповідних супутників в 2030 році

  У КНР ведуться роботи з розробки нового типу супутника-шпигуна, який матиме можливість виявляти стелс-літаки. Даний супутник буде визначати відповідно об’єкти на основі виявлення незначної кількості світла, яка відбивається від літака, і взаємодію об’єкта зі світловим спектром навколишнього середовища. В основі нової технології квантумний сенсор, який зможе виявляти американські стелс-бомбардувальники, які зазвичай діють вночі. Про це пише гонконгське видання The South China Morning Post.

  Вперше можливість такого способу виявлення стелс-літаків була продемонстрована в 2011 році китайськими вченими, а в 2014 році американськими.

  Китайські вчені планують завершити початкові розробки до 2020 року, почати тестування в космосі в 2025 році, а до 2030 року розгорнути відповідне угруповання супутників.

  Американський стелс-бомбардувальник В-2 зазвичай працює вночі для того, щоб попередити виявлення оптичними камерами високого дозволу супутників-шпигунів. Окрім того, літак має спеціальне покриття, яке дозволяє поглинати мікрохвилі окремих радарів, які базуються на орбіті. Також літаки В-2 мають технології для уникнення інфрачервоних сенсорів супутників-шпигунів.

  Стратегічний стел-бомбардувальник США наступного покоління В-21 Raider, який має з’явитися в 2025 році, працюватиме на подібних принципах. 

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ