Кива вимагає відкрити справу проти Льовочкіна за несплату податків

  Кива просить правоохоронні органи розпочати кримінальне провадження стосовно Льовочкіна
  Лідер Соціалістичної партії України Ілля Кива звернувся до президента Петра Порошенка і керівництва правоохоронних органів із заявою, в якій міститься вимога почати кримінальне провадження стосовно народного депутата Сергія Льовочкіна за несплату податків. Про це Кива повідомив у вівторок, 22 серпня, на своїй сторінці в Facebook. Кива звернувся з
  • 22 Серпня, 2017, 14:59
  • Розсилка
  Ілля Кива
  Ілля Кива

  Кива просить правоохоронні органи розпочати кримінальне провадження стосовно Льовочкіна

  Лідер Соціалістичної партії України Ілля Кива звернувся до президента Петра Порошенка і керівництва правоохоронних органів із заявою, в якій міститься вимога почати кримінальне провадження стосовно народного депутата Сергія Льовочкіна за несплату податків. Про це Кива повідомив у вівторок, 22 серпня, на своїй сторінці в Facebook.

  Кива звернувся з відповідною вимогою до Петра Порошенка, директора НАБУ Артема Ситника, генпрокурора Юрія Луценка, заступника генпрокурора - директора Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького і керівника Національної поліції Сергія Князєва.

  «Наявні у мене факти свідчать про те, що реальні витрати Льовочкіна С. В. на придбання і утримання рухомого і нерухомого майна в Україні та за її межами у багато разів перевищують задекларовані ним доходи», - йдеться в заяві.

  «Я вбачаю в діях Льовочкіна С. В. загрозу національним інтересам України, оскільки джерелом його доходів можуть бути або гроші, вкрадені у народу України, або гроші, зароблені завдяки співпраці зі спецслужбами Росії, з якими він може бути пов'язаний як колишній топ-чиновник з найближчого оточення Віктора Януковича», - підкреслив Кива.

  Зокрема, він стверджує, що Льовочкін є власником компанії, якій належить шість ділянок і будинок у Франції, вартість яких становить 60 млн євро, а оренда подібних вілл обійдеться в суму близько 350 тис. євро на місяць. Крім того, лідер Соцпартії заявляє, що в липні-серпні поточного року Льовочкін відпочивав на яхті Beluga, володіння якої той заперечує. За даними Киви, взятих з відкритих джерел, оренда такої яхти обходиться в 150 тис. євро на тиждень.  «В цілому аналіз таких даних, як:

  1. річні витрати Льовочкіна С. В. в період з вересня 2016 по вересень 2017 року, а також виплати, зроблені ним з кредитних карт;

  2. загальна вартість нерухомості Льовочкіна С. В. в Києві і обсяг комунальних платежів;

  3. попередня вартість ремонтних робіт з урахуванням того, що зараз ним розпочато будівництво будинку, площа якого невідома;

  4. витрати Льовочкіна С. В. на перельоти та проживання в готелях;

  5. поточні витрати Льовочкіна С. В. на оренду яхти і вілли, принаймні, за червень 2017 року;

  6. обсяг витрат з утримання нерухомості за межами України,

  дозволяє зробити висновок про те, що загальна сума цих витрат значно перевищує суму, яка була офіційно задекларована Льовочкіним С. В., особливо беручи до уваги наявність інших, не зазначених в даному списку, витрат, наприклад, утримання команди яхти, обслуговуючого персоналу, охорони, харчування і т.д.», - йдеться в заяві.

  Автор документа просить адресатів на підставі викладеного:

  1. Прийняти дану заяву про вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ст. 212, ст. 368-2 КК України.

  2. Відповідно до ст. 214 КК України внести зазначені відомості в ЕРДР і почати досудове розслідування.

  3. Перевірити факти, викладені в заяві та вжити відповідні заходи.

  4. Про результати перевірки та вжиті заходи повідомити йому відповідно до чинного законодавства.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ