Кличко презентує потенціал Києва на конференції ООН Habitat

  Конференції ООН Habitat відбуваються раз у 20 років та мають на меті напрацювання підходів до сталого розвитку міст
  Київський міський голова Віталій Кличко візьме участь у конференції ООН з питань сталого розвитку міст Habitat III та презентує потенціал Києва. Конференція відбуватиметься з 17 по 20 жовтня в столиці Еквадору Кіто. [READ_MORE] Зокрема, Кличко візьме участь у заході «Трансформації у містах Східної Європи», організатором якого
  • 17 Жовтня, 2016, 12:43
  • Розсилка

  Конференції ООН Habitat відбуваються раз у 20 років та мають на меті напрацювання підходів до сталого розвитку міст

  Київський міський голова Віталій Кличко візьме участь у конференції ООН з питань сталого розвитку міст Habitat III та презентує потенціал Києва. Конференція відбуватиметься з 17 по 20 жовтня в столиці Еквадору Кіто.  Зокрема, Кличко візьме участь у заході «Трансформації у містах Східної Європи», організатором якого виступає федеральне міністерство з питань навколишнього середовища, охорони природи, будівництва та безпеки ядерних реакторів Німеччини.

  Про те, як розвиваються постсоціалістичні міста в Європі, презентацію представлять разом Київ та Берлін.

  Також відбудеться низка двосторонніх зустрічей Кличка з мерами міст, політиками, експертами у сфері міського розвитку.

  Конференції ООН Habitat відбуваються раз у 20 років та мають на меті напрацювання підходів до сталого розвитку міст та вирішення нагальних глобальних проблем, з якими стикаються міста. Цього року у роботі заходу візьмуть участь експерти з розвитку міст, делегації на чолі з мерами Барселони, Берліну, Боготи, Буенос-Айресу, Бонну, Будапешту, Кельна, Гельсінкі, Мадриду, Парижа, Стамбула, Пекіна, Монреалю, Рабату, Аддис-Абеби, Сеулу та ін.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ