рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Лідер Каталонії: Це не внутрішня справа регіону, ми потребуємо посередництва

  • Розсилка
  Лідер Каталонії Карлес Пучдемон - Лідер Каталонії: Це не внутрішня справа регіону, ми потребуємо посередництва
  Лідер Каталонії Карлес Пучдемон

  За даними каталонського уряду, близько 90% виборців відповіли «так» на запитання: «Чи хочете ви, щоб Каталонія стала незалежною державою з республіканською формою правління?»

  Лідер Каталонії Карлес Пучдемон закликає до міжнародного посередництва з метою врегулювання протистояння з офіційним Мадридом.  Як повідомляє Reuters, відповідний заклик пролунав на наступний день після того, як сотні людей зазнали травмувань в сутичках з поліцією під час проведення референдуму про незалежність Каталонії, який був визнаний офіційним Мадридом незаконним.

  «Це не внутрішня справа. Це очевидно, що ми потребуємо посередництва», – заявив Пучдемон на прес-конференції. За повідомленнями влади, було травмовано близько 900 людей. 

  Як відомо, Єврокомісія не визнала каталонський референдум про незалежність.

  Нагадаємо, влада Каталонії заявила, що 90% виборців проголосували за відділення від Іспанії. Мадрид не визнав голосування. 

  Всього на референдумі проголосували 2,3 млн виборців з 5,3 млн.

  Голова Женералітету (виконавчої влади) Каталонії Карлес Пучдемон заявив, що в найближчі дні він передасть в регіональний парламент результати голосування про незалежність від Іспанії для того, щоб привести в дію механізм закону про референдум.

  Як відомо, 1 жовтня в Каталонії відбувся референдум про від’єднання. Мадрид намагався його зупинити за допомогою силовиків. Повідомлялося, що 844 особи постраждали в зіткненнях з поліцією в день проведення референдуму про незалежність Каталонії.

  Громадські організації та спілки Каталонії закликали громадян провести загальний страйк 3 жовтня

  Читайте також: Кривава неділя в Барселоні

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ