Луценко розповів, кого призначив своїми заступниками

  Новий генпрокурор запевнив, що всі вони - професіонали
  Першим заступником генпрокурора Юрія Луценко став адвокат Дмитро Сторожук. Про це на прес-конференції повідомив сам генпрокурор. Зараз Сторожук є народним депутатом. «Вважаю, що сюди мають прийти нові люди… В його підпорядкуванні знаходиться департамент нагляду за додержанням законності в силових структурах України», –
  • 30 Травня, 2016, 15:10
  • Розсилка
  На фото: Дмитро Сторожук
  ru.golos.ua
  На фото: Дмитро Сторожук

  Новий генпрокурор запевнив, що всі вони - професіонали

  Першим заступником генпрокурора Юрія Луценко став адвокат Дмитро Сторожук. Про це на прес-конференції повідомив сам генпрокурор.

  Зараз Сторожук є народним депутатом.

  «Вважаю, що сюди мають прийти нові люди… В його підпорядкуванні знаходиться департамент нагляду за додержанням законності в силових структурах України», – зазначив Луценко.

  Крім того, заступником генпрокурора, до компетенції якого входитиме міжнародна співпраця і представництво інтересів держави в судах, став Євген Єнін.

  «35 років, три вищі освіти, володіє трьома іноземними мовами, працював на оперативних посадах в управлінні розвідки СБУ та служби зовнішньої розвідки, зараз до останнього дня працював радником посольства України в Італійській республіці», – зазначив Луценко.

  Ще одним заступником генерального прокурора, головним завданням якого стане реформування ГПУ, стане Валентина Теличенко.

  «Її завдання - проведення нових конкурсів у місцеву прокуратуру… реформа Академії прокуратури за західними стандартами, введення західних стандартів статистики та оновлення українського законодавства», - уточнив генпрокурор.

  Нагадаємо, Луценко погодив з американськими партнерами формат і графік створення Генеральної інспекції, яка буде виявляти «перевертнів» у ГПУ.

  Луценко дає свою першу прес-конференцію на посаді генпрокурора.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ