Любителі «ВКонтакте» зареєстрували більше десятка петицій

  Петиція щодо повернення «ВКонтакте» українському користувачеві за три дні набрала 13,5 тис. підписантів
  На сайті президента України з’явилося більше десяти петицій, що стосуються скасування блокування російських інтернет-ресурсів «ВКонтакте», «Одноклассники», «Яндекс» та Mail.ru. Більшість з них написані російською мовою. Вищезазначені петиції зібрали мало підписів – від 2 до приблизно 200. Втім, одна
  • 19 Травня, 16:09
  • Розсилка

  Петиція щодо повернення «ВКонтакте» українському користувачеві за три дні набрала 13,5 тис. підписантів

  На сайті президента України з’явилося більше десяти петицій, що стосуються скасування блокування російських інтернет-ресурсів «ВКонтакте», «Одноклассники», «Яндекс» та Mail.ru. Більшість з них написані російською мовою.

  Вищезазначені петиції зібрали мало підписів – від 2 до приблизно 200. Втім, одна з них – що з’явилася першою – за неповних три дні зібрала близько 13,5 тис. голосів. Варто зазначити, що на сайті є навіть петиція про скасування розгляду вищезазначеної петиції про скасування «ВКонтакте» (авторства Анатолія Ткаченка).


  Петиція проти блокування «Вконтакте»
  Петиція проти блокування «ВКонтакте»

  Нагадаємо, 16 травня президент ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони від 28 квітня про застосування санкцій щодо низки фізичних і юридичних осіб. У ньому, зокрема, йдеться про блокування російських соцмереж та поштових служб. Також санкції передбачають блокування доступу до сервісів «Яндекс», 1С, «Софтлайн Груп», корпорації «Парус» і ще низки російських IT-компаній.

  Зазначимо, загалом у санкційному списку 1228 фізичних та 468 юридичних осіб.

  Читайте матеріал «Главкома» Гібридна війна в інтернеті: чи дійсно зникнуть «Яндекс», «Одноклассники» та «ВКонтакте»

  Також читайте статтю «Главкома» Забанив сам президент. Хто і за що потрапив під нові санкції

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ