Місія МВФ прибуде до Києва у другій половині вересня

  Представники МВФ прибудуть на перегляд програми EFF
  Місія Міжнародного валютного фонду, імовірно, прибуде до Києва у другій половині вересня. Про це повідомила заступник голови НБУ Катерина Рожкова в кулуарах міжнародної конференції «Захист прав споживачів фінпослуг 2017: шлях до побудови довіри» в Києві у вівторок, передає «Інтерфакс-Україна». «Місія, ймовірно,
  • 12 Вересня, 14:26
  • Розсилка

  Представники МВФ прибудуть на перегляд програми EFF

  Місія Міжнародного валютного фонду, імовірно, прибуде до Києва у другій половині вересня.

  Про це повідомила заступник голови НБУ Катерина Рожкова в кулуарах міжнародної конференції «Захист прав споживачів фінпослуг 2017: шлях до побудови довіри» в Києві у вівторок, передає «Інтерфакс-Україна».

  «Місія, ймовірно, прибуде в другій половині вересня. Вони прибудуть на перегляд програми EFF», - сказала вона.

  Нагадаємо, раніше повідомлялося, що перший заступник директора-розпорядника Міжнародного валютного фонду (МВФ) Девід Ліптон перебуватиме в Києві з офіційним візитом 12-14 вересня.

  Раніше стало відомо, що в Україну прибуде місія Міжнародного валютного фонду, яка працюватиме протягом трьох днів.

  Нагадаємо, Рада директорів Міжнародного валютного фонду схвалила виділення 17,5 млрд дол. Україні за чотирирічною програмою «Механізм розширеного фінансування (EFF)» 11 березня 2015 року.

  Програма EFF замінила собою програму Фонду Stand-By, що була надана Україні 30 квітня 2014 року.

  Як повідомлялося раніше, Міжнародний валютний фонд відклав виділення Україні п’ятого траншу фінансової допомоги розміром 1,9 млрд дол. до осені.

  21 серпня Кабінет міністрів України передав у Міжнародний валютний фонд інформацію про додаткові варіанти зміни постанови №187 для недопущення підвищення ціни газу для населення з жовтня 2017 року. 

  Зазначимо, Кабмін підготував два нові варіанти зміни постанови №187, один із яких дозволить уникнути підвищення ціни газу для населення і ТКЕ в новому опалювальному сезоні, а другий - знизити ціну майже на 17%.

  Раніше запропонований урядом варіант, який полягає у зміні періоду для підрахунку ціни імпортного паритету, за неофіційною інформацією, не знайшов підтримки МВФ.

  Також голова Незалежної асоціації банків прогнозує, що третього і четвертого траншу МВФ Україна не дочекається.

  Напередодні також стало відомо, що в Київ приїде генеральний секретар Організації з безпеки й співпраці в Європі Томас Гремінгер.

  Читайте також статтю: Роман Шпек: За останні два роки через бездіяльність влади ми втратили $10 млрд кредитів.


   

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ