На Донбасі судитимуть сільського голову за хабар у 3 тис. доларів США

  Сільському голові загрожує до 10 років позбавлення волі
  Під процесуальним керівництвом прокуратури Донецької області завершено досудове розслідування кримінального провадження стосовно одного з сільських голів Бахмутського району, який обвинувачується в отриманні неправомірної вигоди. Про це повідомили в прес-службі прокуратури Донецької області. Досудовим розслідуванням встановлено, що у липні 2015
  • 2 Грудня, 2016, 06:14
  • Розсилка

  Сільському голові загрожує до 10 років позбавлення волі

  Під процесуальним керівництвом прокуратури Донецької області завершено досудове розслідування кримінального провадження стосовно одного з сільських голів Бахмутського району, який обвинувачується в отриманні неправомірної вигоди.

  Про це повідомили в прес-службі прокуратури Донецької області.

  Досудовим розслідуванням встановлено, що у липні 2015 року голова однієї із сільських рад, використовуючи своє службове становище, вимагав та отримав від двох громадян неправомірну вигоду у сумі  3000 доларів США. За вказану суму він обіцяв посприяти у вирішенні питання щодо отримання ними у власність земельних ділянок на території сільської ради, які планувалося використовувати під будівництво. 

  Посадовця було затримано у службовому кабінеті під час отримання хабара у сумі 3000 доларів США. 
  На теперішній час обвинувальний акт прокуратурою скеровано до суду для розгляду по суті.
  За вчинення правопорушення, передбаченого ч.3 ст.368 КК України (отримання неправомірної вигоди), обвинувачуваному загрожує до 10 років позбавлення волі.
   
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ