На Хмельниччині чиновник погорів на хабарі через два арештовані комбайни

  Після одержання частини обумовленої суми в розмірі 52 тис грн хабарника затримали правоохоронці
  15 липня 2017 року за процесуального керівництва галузевого відділу прокуратури Хмельницької області слідчими Головного управління Національної поліції спільно зі співробітниками обласного управління Служби безпеки України під час одержання неправомірної вигоди викрито начальника районного відділу державної виконавчої служби Головного
  • 17 Липня, 15:12
  • Розсилка
  Фото: п<em>рес-служба прокуратури Хмельницької області</em>
  Фото: прес-служба прокуратури Хмельницької області

  Після одержання частини обумовленої суми в розмірі 52 тис грн хабарника затримали правоохоронці

  15 липня 2017 року за процесуального керівництва галузевого відділу прокуратури Хмельницької області слідчими Головного управління Національної поліції спільно зі співробітниками обласного управління Служби безпеки України під час одержання неправомірної вигоди викрито начальника районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області.

  Встановлено, що районним відділом державної виконавчої служби реалізовувалось арештоване майно - два комбайни, які перебували на зберіганні у місцевого мешканця. Під час проведення прилюдних торгів зберігач майна мав намір їх викупити. Дана техніка була виставлена на торги, однак через високу вартість бажаючих їх придбати не знайшлось.

  Перед проведенням повторних торгів, начальник відділу державної виконавчої служби поставив вимогу особі, яка зберігала майно та хотіла його придбати, передати йому $3,5 тис. неправомірної вигоди за не зупинення проведення торгів, подання заявки на реалізацію, видачу акту проведення прилюдних торгів та винесення постанови про зняття арешту із вказаних транспортних засобів.

  В іншому випадку посадовець погрожував зняти вказане майно з торгів та передати на зберігання іншій особі.

  Після одержання частини обумовленої суми хабара в розмірі 52 тис. грн, зловмисника викрито та затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України, а неправомірно одержані кошти вилучено.

  Загалом сума одержаної неправомірної вигоди склала 65 тис. грн.

  За вказаним фактом слідчим управлінням Головного управління Національної поліції в області здійснюється досудове розслідування за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України (одержання службовою особою неправомірної вигоди для себе, за вчинення в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду будь-якої дії з використанням наданого їй службового становища, поєднане з вимаганням неправомірної вигоди).

  Затриманому уже оголошено про підозру у вчиненні вказаного злочину та наразі вирішується питання про обрання запобіжного заходу.

  Проводяться першочергові, невідкладні слідчі дії, спрямовані на збір та фіксацію доказів.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ