Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  На Житомирщині завершилися збори десантників

  • Розсилка
  <p>Під Житомиром завершилися збори резервістів ДШВ</p> - На Житомирщині завершилися збори десантників

  Під Житомиром завершилися збори резервістів ДШВ

  Фото: прес-служба командування ДШВ ЗС України

  Резервісти підвищували навички під час занять з вогневої, інженерної, технічної, спеціальної, повітрянодесантної підготовки, тактичної медицини тощо

  На Житомирщині завершилися збори особового складу оперативного резерву першої черги для військових частин Десантно-штурмових військ Збройних сил України.

  Про це йдеться в повідомленні прес-служби командування ДШВ ЗСУ.

  Так, протягом двадцяти діб, сотні військовозобов’язаних з різних регіонів України відновлювали свої практичні навички у володінні зброєю та військовою технікою на базі загальновійськового полігону ДШВ. Згідно з інформацією, розпочалися збори із отриманням резервістами закріпленої зброї та комплексного заняття із дотримання заходів безпеки під час практичних занять з бойової підготовки та заходів повсякденної життєдіяльності.

  «Враховуючи стислі терміни підготовки, заняття проходили в досить насиченому та десантному ритмі. Під керівництвом досвідчених інструкторів, резервісти підвищували власні практичні навички під час занять з вогневої, інженерної, технічної, спеціальної, повітрянодесантної підготовки, тактичної медицини тощо», - йдеться у повідомленні.  Окрім того, резервісти відпрацювали безпарашутне десантування з вертольотів Мі-8 за допомогою спеціального обладнання «Адаптер-1М». А під час занять з психологічної підготовки, військовозобов’язані тренувалися долати «танкобоязнь».

  «Тобто проходили обкатку танками, тренувалися у їхньому знищенні ручними протитанковими гранатами», - повідомили в командуванні ДШВ ЗСУ. 

  В ході занять зі спеціальної підготовки значна увага приділялася удосконаленню професійних навичок в роботі на бойовій та іншій техніці, її обслуговуванні тощо. Наприкінці зборів, резервісти здавали заліки з усіх предметів підготовки, показавши хороші результати.

   

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ