Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Найкращий вчитель року назвав зарплату, яка має бути в українського вчителя

  • Розсилка
  Найкращий вчитель року Олександр Жук - Найкращий вчитель року назвав зарплату, яка має бути в українського вчителя
  Найкращий вчитель року Олександр Жук

  Фахівець повинен себе забезпечувати, вважає переможець конкурсу Global Teacher Prize Ukraine

  Найкращий вчитель України Олександр Жук впевнений, що на початковому етапі вчитель повинен отримувати хоча б 20 тисяч гривень.  Про це він розповів в ексклюзивному інтерв’ю «Главкому».

  Педагог зазначає, що людина повинна мати змогу орендувати житло, якщо приїхала з іншого міста на роботу. «Тобто фахівець мав би якось себе забезпечити», - пояснює Жук.

  За його словами, закон про освіту, що почав діяти минулого року відчутно покращив фінансові можливості вчителів. «Зарплату піднімали спочатку на 10%, а в тому році підняли десь на 35%. Треба визнати: зміни за останні 2-2,5 роки були значними, дуже приємно було відчути різницю у зарплаті. Якщо чесно, то в той час майже всі були задоволені, але після того пішла інфляція, і як то кажуть, плюс на мінус. Тобто відгуки були чудові на ці зміни, але потім комунальні послуги все з’їли», - говорить Олександр Жук.

  Нагадаємо, 7 жовтня у столиці були оголошені результати конкурсу Global Teacher Prize Ukraine. Найкращим учителем 2018 року за версією цієї премії було названо викладача інформатики із Запоріжжя Олександра Жука. Він займається інклюзивною освітою. Переможець отримав 250 тис. грн та рік безплатного навчання у Дубай на Global Education & Skills Forum 2019 від громадської організації «Освіторія», організатора конкурсу в Україні.

  Global Teacher Prize – всесвітній конкурс учителів, які зробили видатний внесок у професію. Премію заснував у 2014 році мільярдер з Дубая Санні Варкі для того, щоби підкреслити важливість роботи педагогів і той факт, що в усьому світі їхні зусилля варті визнання. Премію стали називати «Нобелівською премією для вчителів».

  17 жовтня - у Міжнародний день боротьби з бідністю - освітяни планують провести акцію протесту. Основною вимогою вчителів буде підвищення рівня зарплат і пенсій. 

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ