Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Новинський вимагає повернути перейменованим вулицям назви на честь героїв Вітчизняної війни

  • Розсилка
  Голова фракції «Опозиційний блок» у Верховній Раді України Вадим Новинський - Новинський вимагає повернути перейменованим вулицям назви на честь героїв Вітчизняної війни
  Голова фракції «Опозиційний блок» у Верховній Раді України Вадим Новинський
  Фото: facebook.com/novynskyi

  Голова фракції Опозиційний блок заявив, що вимагатиме повернення перейменованим вулицями міст і сіл імен героїв Великої Вітчизняної війни та відновлення зруйнованих пам'ятників

  9 травня голова фракції Опозиційний блок (ОБ) у Верховній Раді України Вадим Новинський на панахиді за загиблими воїнами, які визволили рідну землю від фашизму, сказав, що всім перейменованим вулицям міст і сіл необхідно повернути назви на честь героїв Великої Вітчизняної війни. Про це йдеться на офіційній сторінці фракції ОБ у соціальній мережі Facebook.  «Ми будемо вимагати повернення перейменованим вулицями міст і сіл імен героїв Великої Вітчизняної війни та відновлення зруйнованих пам'ятників», - сказав Новинський.

  Панахиду очолив митрополит Онуфрій. Схожі марші пройшли мінімум в 14 областях України. У них взяли участь сотні тисяч чоловік, несучи портрети своїх рідних – учасників Другої світової війни.

  Зазначимо, що вчора, 9 травня політична сила «Опозиційний блок - партія миру і розвитку» Новинського стала провідним організатором заходів, присвячених святкуванню Дня Перемоги практично по всій країні. Так в Кривому Розі, Дніпрі, Херсоні, Одесі та інших містах у Маршах Перемоги, організованих політичною силою, взяли участь десятки тисяч людей.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ