Окупаційна адміністрація Криму залякує жителів терористичною загрозою з боку України

  «Парламент» окупованого Криму ухвалив заяву у зв'язку зі смертю терориста Мотороли
  Підконтрольний Росії «парламент» окупованого Криму ухвалив політичну заяву у зв'язку «із суспільно-політичною ситуацією на Донбасі». Заява була ухвалена в середу, 19 жовтня. [READ_MORE] «16 жовтня в результаті підриву ліфта в житловому багатоповерховому будинку загинуло двоє людей – один з лідерів ополчення
  • 19 Жовтня, 2016, 12:12
  • Розсилка

  «Парламент» окупованого Криму ухвалив заяву у зв'язку зі смертю терориста Мотороли

  Підконтрольний Росії «парламент» окупованого Криму ухвалив політичну заяву у зв'язку «із суспільно-політичною ситуацією на Донбасі». Заява була ухвалена в середу, 19 жовтня.  «16 жовтня в результаті підриву ліфта в житловому багатоповерховому будинку загинуло двоє людей – один з лідерів ополчення Арсен Павлов і його товариш Теймураз Гогіашвілі. Уже третій рік на Донбасі гине мирне населення – це далеко не перша терористична акція, нитки якої ведуть до Києва, в структури нинішньої української держави», – зазначив призначений Росією спікер кримського «парламенту» Константинов, який оприлюднив заяву.
  За його словами, «мирні жителі Кримського півострова неодноразово зазнавали терористичних атак з боку України, які були спрямовані на об'єкти життєзабезпечення».
  «Організатори і виконавці цих терактів відомі, але їхня діяльність офіційною владою України припинено не була. Відповідальність за скоєне вони не понесли», – зазначив Константинов.
  У зв'язку з цим підконтрольний Кремлю глава кримського «парламенту» закликав владу материкової України провести об'єктивне слідство і покарати винних.
  «Державна рада РК заявляє: Україна стала терористичною загрозою для своїх сусідів і для власного народу. У наявності злочинна воля київського режиму або його злочинна безвольність. І те й інше перетворює країну на базу для терористів, розташовану в самому центрі Європи. Ми вимагаємо від української влади всебічного й об'єктивного розслідування всіх випадків терористичних актів, що здійснюються з її території проти РК і республік Донбасу, з обов'язковим встановленням і покаранням винних», – заявив Константинов.
  У разі нездатності «проведення розслідування владою на території України», додав спікер, для його здійснення «мають бути допущені міжнародні сили правопорядку, уповноважені покласти край розсаднику тероризму».
  «Звертаємося до міжнародної громадськості: тероризм не знає кордонів. Терористичні атаки з території України, яких сьогодні зазнаємо ми, завтра можуть бути спрямовані проти вас. Ми повинні спільними зусиллями зупинити перетворення України на терористичну державу», – закликав він.

  Нагадаємо, один з найбільш жорстоких бойовиків «ДНР» Арсен Моторола Павлов загинув 16 жовтня. Коли терорист повертався додому, в ліфті спрацював саморобний вибуховий пристрій. Бойовик дістав травми, несумісні з життям. У СБУ та МВС підтвердили смерть бойовика.

  У терористичних угрупованнях «Л/ДНР», не дочекавшись результатів розслідування, поспішили звинуватити Київ у вбивстві терориста. Російські пропагандистські ЗМІ також мусують лише цю версію.

  Ватажок бойовиків «ДНР» Олександр Захарченко заявив, що за ліквідацією Мотороли стоять українські спецслужби, та звинуватив Київ у порушенні перемир’я. Він пообіцяв помститися за «близького друга».

  Також терорист Гіві обіцяє «зрівняти з землею» кожне українське місто за смерть Мотороли.

  Джерело: Крим.Реалії

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ