ОПЕК домовилася про скорочення видобутку нафти

  Видобуток буде скорочено на 1,2 млн барелів/добу
  Представники країн – членів Організації країн – експортерів нафти (ОПЕК) на переговорах у Відні (Австрія) домовилися про зниження нафтовидобутку. Про це повідомляє видання Bloomberg, посилаючись на обізнані джерела. Зокрема, згідно з домовленістю, видобуток буде скорочено на 1,2 млн барелів/добу – до 32,5 млн барелів.При цьому,
  • 30 Листопада, 2016, 17:00
  • Розсилка
  Видобуток нафти
  Видобуток нафти

  Видобуток буде скорочено на 1,2 млн барелів/добу

  Представники країн – членів Організації країн – експортерів нафти (ОПЕК) на переговорах у Відні (Австрія) домовилися про зниження нафтовидобутку.

  Про це повідомляє видання Bloomberg, посилаючись на обізнані джерела.

  Зокрема, згідно з домовленістю, видобуток буде скорочено на 1,2 млн барелів/добу – до 32,5 млн барелів.
  При цьому, згідно з останніми даними ОПЕК, представленими в доповіді організації 11 листопада, за підсумками жовтня середньодобовий видобуток нафти становив 33,6 млн барелів/добу.

  Зазначається, що країнам ОПЕК вдалося домовитися про зниження видобутку нафти вперше з 2008 року. Попередньої домовленості про зниження видобутку було досягнуто в кінці вересня в Алжирі, тоді йшлося про зниження видобутку до 32,5–33 млн барелів/добу.

  Нагадаємо, раніше міжнародне агентство Bloomberg озвучило рівень цін на нафту, який необхідний найбільшим нафтовидобувним державам світу і Росії для збалансування їхніх бюджетів.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ