Під час святкування Різдва на Закарпатті сталася різанина
![Під час святкування Різдва на Закарпатті сталася різанина](/img/article/5560/38_main-v1545751451.jpg)
Двоє чоловіків отримали поранення
Між двома групами чоловіків під час святкування Різдва сталася бійка, через що поранення отримали двоє чоловіків. Про це повідомляє відділ комунікації ГУ Нацполіції у Закарпатської області.
25 грудня близько 3:00 ночі в поліцію надійшла інформація про бійку у поселенні в селі Великі Береги Закарпатської області.
«Встановлено, що близько 1:00 ночі під час святкування католицького Різдва, між двома групами молодих жителів поселення виникла побутова сварка. Далі чоловіки побилися, у результаті чого двоє з них, віком 27 і 30 років, отримали колото-різані рани. У старшого – серйозне ушкодження руки. В молодшого – поранення шиї та спини. За попередньою інформацією, рани завдані саморобним предметом, схожим на меч, та ножем», – йдеться в повідомленні.
За цим фактом поліція розпочала кримінальне провадження за ч.1 ст.121 КК України, тобто умисне тяжке тілесне ушкодження. Особу, яка завдала тілесні ушкодження, поліція вже затримала – це 19-річний житель поселення. Його затримано в порядку ст.208 КПК і взято під варту. Наразі слідство у справі триває.
Коментарі — 0