Після Brexit Німеччина та Британія підпишуть військову угоду – ЗМІ

  У міністерстві оборони Британії заявили, що працюють з Німеччиною «над спільною заявою бачення майбутньої співпраці»
  Велика Британія та Німеччина мають намір підписати пакт у сфері оборони після виходу Британії з Європейського союзу. Про це повідомляє The Telegraph. «Прем'єр Великої Британії намагається переконати лідерів ЄС у тому, що країна продовжить співпрацю з військових навчань, інформаційної безпеки і морського патрулювання», –
  • 20 Березня, 15:59
  • Розсилка

  У міністерстві оборони Британії заявили, що працюють з Німеччиною «над спільною заявою бачення майбутньої співпраці»

  Велика Британія та Німеччина мають намір підписати пакт у сфері оборони після виходу Британії з Європейського союзу.

  Про це повідомляє The Telegraph.

  «Прем'єр Великої Британії намагається переконати лідерів ЄС у тому, що країна продовжить співпрацю з військових навчань, інформаційної безпеки і морського патрулювання», – йдеться у повідомленні.

  Британський прем'єр-міністр Тереза Мей натякнула на свій намір відігравати важливу роль у європейській безпеці вже після Brexit. А у міністерстві оборони Британії заявили, що працюють з Німеччиною «над спільною заявою бачення майбутньої співпраці».

  У свою чергу, у міноборони Німеччини підтвердили, що, незалежно від наслідків Brexit, Велика Британія залишиться сильним партнером і союзником у НАТО і партнером на двосторонній основі.

  Нагадаємо, що прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей 29 березня офіційно поінформує Європейський союз про початок процесу Brexit.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ