рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Польща послаблює карантин заради сезонних робітників з України

  • Розсилка
  Заробітчан з України чекають у Польщі на сезонних роботах - Польща послаблює карантин заради сезонних робітників з України
  Заробітчан з України чекають у Польщі на сезонних роботах

  Українські заробітчани зможуть приступити до роботи без 14-денного карантину

  Польський міністр сільського господарства Ян Кшиштоф Ардановський заявив, що сезонні працівники з-за східного кордону, які вирішать приїхати до Польщі, зможуть почати працювати відразу без необхідності перебування в 14-денному карантині.

  Про це повідомляє RMF24.

  «Ми до кінця не знаємо, якими будуть масштаби явища і скільки цих робітників з-за східного кордону приїде в Польщу», - зазначив він.

  Ян Кшиштоф Ардановський заявив, що нестача сезонних працівників у зв'язку з пандемією коронавірусу також вражає країни на заході Європи, а його выдомство намагається допомогти польським фермам у вирішенні цієї проблеми.

  Міністр пояснив, що були введені істотні послаблення для працівників з-за східного кордону. Він зазначив, що іноземці, які приїжджають до сільгосппідприємств, можуть під час карантину виконувати роботу з першого дня перебування, чого немає в інших галузях.

  В той же час Ардановський зазначив, що з державних коштів не можна проводити тестування іноземних працівників на коронавірус, тому що це була б незаконною державною допомогою.

  Міністр також закликав поляків, які в даний момент не працюють, розглянути можливість роботи зі збору врожаю.

  «Це елемент солідарності з фермерами, це також елемент збору тих врожаїв, які Провидіння нам дало, а також запобігання дефіциту продовольства, особливо найціннішого, і підвищення цін в магазинах», - зазначив він.

   

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ