Порошенко відповів на петицію щодо розблокування «ВКонтакте»

  Президент зазначив, що значна кількість зареєстрованих у соцмережах осіб залучається російськими спецслужбами для вербування українців
  Президент України Петро Порошенко відповів на електронну петицію щодо скасування блокування «ВКонтакте», яку підписали 25 359 людей з 25 тисяч необхідних. Президент відмовився підтримати петицію, йдеться в офіційній відповіді Порошенка на електронну петицію на веб-сайті президента. За його словами, заборонені в Україні
  • 30 Червня, 04:17
  • Розсилка
  Петицію щодо відновлення доступу до соцмережі підписали понад 25 тис. людей
  Петицію щодо відновлення доступу до соцмережі підписали понад 25 тис. людей

  Президент зазначив, що значна кількість зареєстрованих у соцмережах осіб залучається російськими спецслужбами для вербування українців

  Президент України Петро Порошенко відповів на електронну петицію щодо скасування блокування «ВКонтакте», яку підписали 25 359 людей з 25 тисяч необхідних.

  Президент відмовився підтримати петицію, йдеться в офіційній відповіді Порошенка на електронну петицію на веб-сайті президента.

  За його словами, заборонені в Україні «ВКонтакте» та Mail.ru «широко використовуються російськими спецслужбами для просування російської пропаганди і проведення спеціальних інформаційних операцій проти України та її громадян».

  Ці компанії сприяють спецслужбам Росії у збиранні, зберіганні, використанні та поширенні інформації з обмеженим доступом – персональних даних та особистого листування громадян України.

  «Значна кількість зареєстрованих у соціальних мережах осіб залучається російськими спецслужбами для вербування українців до агентурної мережі та організації каналів збору інформації про пересування техніки й особового складу Збройних сил України, що беруть участь у проведенні антитерористичної операції на сході України», - йдеться у відповіді Порошенка.

  Також президент вважає, що контент цих ресурсів спрямований на «намагання маніпулювати суспільною свідомістю через поширення недостовірної, неповної та упередженої інформації, сприяння присутньому, на жаль, в Україні протестному антиукраїнському потенціалу, втягненню його в антинародні акції та масові заворушення».

  Також Порошенко заявив, що групами компаній Mail.ru Group та «Яндекс» здійснюються активні заходи щодо блокування діяльності українських рекламних компаній в мережі інтернет та монополізації ринку онлайн-сервісів.

  Нагадаємо, нещодавно Вищий адмінсуд відмовився скасовувати заборону російських соцмереж.

  16 травня президент ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони від 28 квітня про застосування санкцій щодо низки фізичних і юридичних осіб. У ньому, зокрема, йдеться про блокування російських соцмереж та поштових служб. Також санкції передбачають блокування доступу до сервісів «Яндекс», 1С, «Софтлайн Груп», корпорації «Парус» і ще низки російських IT-компаній.

  Читайте також матеріал «Главкома» Влучний удар: як Україна обвалила трафік популярних російських сайтів

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ