Правоохоронці затримали в столиці банду, яка продавала зброю з АТО

  Наразі встановлюється канал надходження зброї та інші особи, які можуть бути причетними до її нелегального збуту
  Нацполіція спільно з прокуратурою затримала групу осіб, яка займалися нелегальним збутом вогнепальної зброї та бойових припасів, привезених з АТО. Про це повідомляє прокуратура міста Києва. Під час оперативних заходів було зафіксовано факт збуту автомата АК-74 з глушником за $1500 та пістолета ПСМ за $900. Крім того, під час огляду автомобіля
  • 20 Червня, 12:17
  • Розсилка

  Наразі встановлюється канал надходження зброї та інші особи, які можуть бути причетними до її нелегального збуту

  Нацполіція спільно з прокуратурою затримала групу осіб, яка займалися нелегальним збутом вогнепальної зброї та бойових припасів, привезених з АТО.

  Про це повідомляє прокуратура міста Києва.

  Під час оперативних заходів було зафіксовано факт збуту автомата АК-74 з глушником за $1500 та пістолета ПСМ за $900.

  Крім того, під час огляду автомобіля фігурантів вилучено пістолет,  глушник, 267 набоїв та граната із запалом.  На даний час в порядку ст. 208 КПК України затримано троє зловмисників (двоє чоловік та жінка). Їм готується повідомлення про підозру за ч.1 ст.263 КК України ( носіння, зберігання, придбання, виготовлення, ремонт, передача чи збут вогнепальної зброї, бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу) та клопотання про обрання запобіжного заходу.

  В рамках кримінального провадження встановлюється канал надходження зброї та інші особи, які можуть бути причетними до її нелегального збуту.

   

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ