Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Прес-конференція у «Главкомі»: учасники заходу розкажуть про флешмоб «#12 днів вистачить» та право голосу переселенців

  • Розсилка
  Прес-конференція у «Главкомі»: учасники заходу розкажуть про флешмоб «#12 днів вистачить» та право голосу переселенців

  Експерти проаналізують останні події та заяви чільних посадовців щодо ролі та місця переселенців в сучасній Україні

  13 березня, вівторок, о 14-00 в прес-центрі інформаційного агентства «Главком» проходить прес-конференція на тему «#12 днів вистачить».

  Запрошені гості: Тетяна Дурнєва, виконавча директорка Громадського холдингу «Група впливу»; Олександр Клюжев, аналітик Громадянської мережі Опора, а також учасники акції «#12 днів вистачить».

  Учасники розкажуть про флешмоб «#12 днів вистачить» та акцію «Невидимі виборці», що відбудеться 19 березня під Верховною Радою перед засіданням Погоджувальної Ради. Мета цих заходів - привернути увагу громадськості й політиків до відсутності права голосу у внутрішньо переміщених осіб  та трудових мігрантів на місцевих виборах.

  Також учасники прес-конференції проаналізують останні події та заяви чільних посадовців щодо ролі та місця переселенців в сучасній Україні. 27 березня виповниться рік, як у ВР зареєстровано законопроект №6240 про виборчі права переселенців та трудових мігрантів, а 19 березня 2018 року - остання Погоджувальна рада, коли депутати вирішують, які законопроекти розглядатимуться на пленарному тижні. 12 місяців депутати не спромоглися розглянути законопроект №6240, тому громадські активісти вимагають, щоб політики визначилися за 12 днів, хто для них внутрішні мігранти – лише платники податків, чи все ж таки повноправні громадяни та виборці.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ