Президент підписав закон про судову реформу

  Новим законом передбачено впровадження системи «електронного суду», яка спростить комунікацію з судом і зменшить витрати на утримання судової системи
  Президент України Петро Порошенко підписав закон про судову реформу. Про це повідомляє прес-служба глави України. «Порошенко підписав закон «Про внесення змін у Господарський процесуальний кодекс України, Цивільний процесуальний кодекс України, Кодекс адміністративного судочинства України та інші законодавчі акти», - йдеться
  • 22 Листопада, 2017, 15:15
  • Розсилка
  Петро Порошенко 
  Петро Порошенко 

  Новим законом передбачено впровадження системи «електронного суду», яка спростить комунікацію з судом і зменшить витрати на утримання судової системи

  Президент України Петро Порошенко підписав закон про судову реформу. Про це повідомляє прес-служба глави України.

  «Порошенко підписав закон «Про внесення змін у Господарський процесуальний кодекс України, Цивільний процесуальний кодекс України, Кодекс адміністративного судочинства України та інші законодавчі акти», - йдеться в повідомленні.

  Згідно з інформацією прес-служби, законом вводяться нові правила судового процесу в цивільному, господарському, адміністративному судочинстві, а також вносяться деякі зміни в правила кримінального процесу.

  Так, законопроект був розроблений Радою з питань судової реформи з урахуванням пропозицій українських та міжнародних експертів. Наголошується, що це найбільш комплексне реформування процесуального законодавства за останні 26 років.

  «Норми цього закону розширюють способи судового захисту і засоби доказів в судовому процесі, забезпечують його відкритість та прозорість, сумлінність користування процесуальними правами, компенсацію судових витрат, розумні строки розгляду справ та правову визначеність і т. п.», - підкреслили в прес-службі глави.

  Крім того, передбачене впровадження системи «електронного суду», яка спростить комунікацію з судом і зменшить витрати на утримання судової системи.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ