Путін роздаватиме російські звання народним артистам України з Криму

  Путін підтримав пропозицію спростити присвоєння почесних звань Росії діячам з окупованого Криму
  Президент Росії Володимир Путін підтримує ідею присвоєння почесних звань Росії театральним діячам з окупованого Криму, які мають звання заслуженого або народного артиста України. [READ_MORE] Про це 21 грудня російський президент сказав на засіданні ради з культури і мистецтва, відреагувавши на пропозицію керівника Московського театру націй
  • 21 Грудня, 2017, 20:45
  • Розсилка
  Володимир Путін
  Володимир Путін

  Путін підтримав пропозицію спростити присвоєння почесних звань Росії діячам з окупованого Криму

  Президент Росії Володимир Путін підтримує ідею присвоєння почесних звань Росії театральним діячам з окупованого Криму, які мають звання заслуженого або народного артиста України.  Про це 21 грудня російський президент сказав на засіданні ради з культури і мистецтва, відреагувавши на пропозицію керівника Московського театру націй Євгена Миронова, який запропонував спростити присвоєння почесних звань Росії діячам з Криму, які отримали почесні звання України до окупації півострова.

  За даними російських інформаційних агентств, Миронов заявив про «проблеми при присвоєнні почесного звання «заслуженого діяча мистецтв Росії» двом артистам севастопольського драмтеатру і кримського академічного театру».

  «Бути народним артистом України, я вважаю, нітрохи не гірше, ніж бути народним артистом Росії. Але якщо є необхідність продублювати це, що називається, в російському виданні, я нічого проти не маю», – заявив Путін.

  Джерело: Крим.Реалії

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ