Рада може зобов’язати організаторів концертів радитися із СБУ

  Пропонується, що при організації виступів російських виконавців в Україні організатор повинен за 30 днів надати в СБУ список таких виконавців
  У Верховній Раді зареєстровано законопроект, який передбачає обов'язок організаторів концертів в Україні погоджувати з СБУ імена запрошених ними російських виконавців. Законопроект №6682 про особливості організації та проведення гастрольних заходів в Україні за участю громадян країни-агресора подали шість депутатів. Згідно з текстом
  • 13 Липня, 00:11
  • Розсилка
  Законопроект зареєстрували шестеро народних депутатів
  Законопроект зареєстрували шестеро народних депутатів

  Пропонується, що при організації виступів російських виконавців в Україні організатор повинен за 30 днів надати в СБУ список таких виконавців

  У Верховній Раді зареєстровано законопроект, який передбачає обов'язок організаторів концертів в Україні погоджувати з СБУ імена запрошених ними російських виконавців.

  Законопроект №6682 про особливості організації та проведення гастрольних заходів в Україні за участю громадян країни-агресора подали шість депутатів.

  Згідно з текстом законопроекту, до обмежень для проведення гастролей пропонують додати пропаганду держави-агресора, сепаратизму, комуністичного і / або націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів і їх символіки.

  «Не допускається проведення гастрольних заходів, які популяризують або пропагують державу-агресора і її органи влади, представників органів влади держави-агресора і їх дії, які створюють позитивний образ держави-агресора, виправдовують або визнають правомірною окупацію території України», - йдеться в пояснювальній записці до документу.

  При цьому при організації виступів російських виконавців в Україні організатор повинен за 30 днів надати в СБУ список таких виконавців з тим, щоб спецслужба перевірила наявність серед них порушників українського законодавства. СБУ повинна буде підготувати відповідь на запит протягом 10 днів.

  Тільки після отримання такої відповіді організатор може укласти договір з артистом.

  За порушення цієї вимоги організатору загрожуватиме штраф у розмірі від 50 до 100 мінімальних зарплат. Згідно із законопроектом, порядок накладення штрафів визначить Мінкульт.

  До слова, у неділю в Києві невідомі побили учасників тижня сексуальної освіти Sex Education Week.

  Джерело: Ліга.net

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ